Новини

Кінохіти повертаються: побачити історії, що змінюють світ, можна в кінотеатрах 6-ти українських міст

Новини
• 30.03.2022

Кінотеатри поновлюють свою роботу, де це можливо, а разом з ними на великі екрани повертаються наші відважні герої

Незважаючи на напад росії, українська культура продовжує розквітати. У 6-ти українських містах, зокрема у Львові, Умані, Одесі, Хмельницькому, Новому Роздолі та в Дрогобичі, свої гостинні двері для сотнів українців, які скучили за якісним українським контентом, відкрили кінотеатри.

Відтепер у кіно можна подивитися кінохіти від FILM.UA Distribution та підтримати українську економіку.

«Захар Беркут»
Київська Русь, 1241 рік. Монгольська орда рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Однак невеличка громада гірських жителів під керівництвом Захара Беркута має план, щоб зупинити ворога. Фільм доступний у Львові, Хмельницькому, Новому Розділі, Умані.

«Викрадена Принцеса»
Київська Русь. Мандрівний артист Руслан закохується в Мілу, навіть не підозрюючи, що вона донька київського князя. Але трапляється біда: принцесу викрадає лиходій Чорномор. Не роздумуючи, Руслан вирушає на пошуки коханої. Анімаційний фільм доступний у Львові, Хмельницькому, Дрогобичі, Умані, Новому Розділі.

«Черкаси»
Крим, 2014 рік. Опинившись заблокованим у бухті озера Донузлав під час окупації Криму, екіпаж тральника «Черкаси» до останнього чинив опір і не опустив синього-жовтого прапора перед російським кораблем. Фільм доступний в кінотеатрах Дрогобича.

Приходьте у кіно й заряджайтеся бойовим духом.
Вперед до перемоги разом! Слава Україні!