Новини

“Ціна правди” уже на YouTube-каналі FILM.UA

Новини
• 21.03.2022

Нерозказану історію про вельского репортера Гарета Джонса від культової польської режисерки Аґнєшки Голланд представили в Україні ще наприкінці 2019 року. 

“Ціна правди” — фільм про те, як будувалася політика сталінського режиму. Спекуляція фактами, просування пропаганди і замовчування правди завдяки масовому залякуванню — з 1930-х років змінилося небагато. Дуже схожу політику сьогодні проводить путінська росія. Нащадки тоталітарної влади продовжують знищувати український народ і нахабно брехати, безглуздо приховуючи правду, прагнучи так званого “миру без нацизму”. Але світ знає на чиєму боці правда, а ціна правди — життя. 

З 24 лютого 2022 року росія займається нічим іншим як геноцидом українського народу, вбиваючи мирне населення, наносячи авіаудари по цивільній інфраструктурі та створюючи в містах гуманітарні кризи. Спроба геноциду українського народу відбулася й у 1930-х роках, за рахунок створення штучного голоду на території нашої вільної країни. Тоді приспішники Сталіна намагалися приховати правду, поволі знищуючи мільйони українців. Проте правда перемогла і світ дізнався правду. Ми завдячуємо героям, які подібно до Гарета Джонса, роблять усе, аби злочини путінської росії не залишилися безкарними, щоб світ дізнався правду вже сьогодні.

Щиро завдячуємо підтримці в інформаційній війні й наших колег з кіноіндустрії. Так, режисерка Аґнєшка Голланд разом із актором Джеймсом Нортоном, виконавцем головної ролі у фільмі, за підтримки Kyiv Independent, провели благодійний онлайн-захід на підтримку України. Віримо, що зовсім скоро зможемо висловити слова подяки особисто, у вільній та квітучій Україні.

Подивитися історичний трилер відтепер можна на офіційному YouTube-каналі FILM.UA: https://youtu.be/VjlSDlqWiFw ДОВІДКА
У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла