Новини

Українська студія POSTMODERN долучилася до створення нового британського серіалу Hotel Portofino

Новини
• 04.02.2022

Прем’єра історичного драматичного телесеріалу про «дуже англійський готель на італійській рів’єрі» відбулася на платформі Britbox  –  спільного проєкту BBC та ITV.

Студія POSTMODERN Postproduction, що входить до FILM.UA Group, виконала комплекс робіт із постпродакшену для нового проєкту з Великої Британії – серіалу Hotel Portofino («Готель Портофіно») виробництва Eagle Eye Drama. Керівник продакшена – Волтер Юццоліно, куратор міжнародного VOD-сервісу Walter Presents, який презентує найкращі світові драми. 

Прем’єра відбулася 27 січня на популярній онлайн-платформі Britbox, якою зараз користуються глядачі зі Сполученого Королівства, США, Канади, Австралії та Південної Африки. Попереду на серіал очікує прем’єра в Італії (Sky), Австралії (Foxtel), Данії (DR), Швеції (SVT), Норвегії (NRK), Фінляндії (YLE) тощо.

«Готель Портофіно» – це історичний драматичний телесеріал, створений сценаристом Меттом Бейкером  за однойменним романом Дж. П. О'Коннелла. Режисер – Адам Вімпенні. Дія відбувається у 1920-х роках в Італії, де у той час до влади приходить Беніто Муссоліні та починається розвиток фашизму. Головна героїня, англійка на ім’я Белла Ейнсворт, переїжджає на італійську рів’єру у містечко Портофіно, аби відкрити готель. Герої історії залишили Британію у пошуках нового дому в теплій та гедоністичній Італії, проте зітнулися з іще більшими проблемами. У головній ролі – Наташа Мак-Елгон («Ронін», «Шоу Трумена», «Соляріс», «Секс і Каліфорнія»). Видання Daily Mail порівняло серіал з «Абатством Даунтон» та назвало проєктом, який потужно поєднує романтику, політику та кримінальну драму.

Компанія POSTMODERN  долучилась до роботи над проєктом на етапі постпродакшену, а саме – займалася саунд-супервайзингом, монтажем діалогів та тонувань, монтажем звукових ефектів та атмосфер (фонових шумів), створенням саунд-дизайну та фінальним зведенням і мастерингом звуку.

Британські колеги високо оцінили роботу студії POSTMODERN. Нагадаємо, що для студії це вже далеко не перша співпраця з великими світовими продакшенами. Зокрема, компанія брала участь у розробці візуальних ефектів для серіалу CHERNOBYL від HBO та китайського блокбастеру The Wandering Earth, 2020 приєдналась до Netflix Post Partner Program для дубляжу українською мовою, а минулого року отримала сертифікацію TPN(Trusted Partner Network), що дозволяє працювати із мейджорами на кшталт Disney та Warner Bros. 

 

Довідка:

 

POSTMODERN входить до FILM.UA Group – однієї з найбільших східноєвропейських медіагруп, що охоплює повний виробничий цикл: розробку, виробництво, адаптацію та розповсюдження аудіовізуального контенту через вертикальну структуру бізнесу. Компанія POSTMODERN складається з трьох напрямків (Postproduction, Localization, Digital (VFX).

 

POSTMODERN Postproduction - забезпечує повний цикл постпродакшн послуг (монтаж, корекція кольору, звукові ефекти, саунд дизайн, синхронні шуми, монтаж діалогів та запис тонувань, фінальне зведення звуку (стерео та Dolby mix 5.1, 7.1), фінальний мастеринг згідно міжнародних стандартів та ін.).

 

POSTMODERN Localization надає послуги з адаптації кінотеатральних та телевізійних проєктів (переклад, дубляж та фінальне зведення).

 

POSTMODERN Digital - займається створенням візуальних ефектів для кіно, телебачення та ігрових роликів.