Новини

У Києві стартували зйомки серіалу «Солоний поцілунок»

Новини
• 23.12.2021

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розпочали зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Солоний поцілунок»

 

Головні герої стрічки Юля і Герман закохані та впевнені, що ніщо не може їх розлучити. Юля вагітна й чекає дитину. Але Герман з необережності вчиняє злочин та потрапляє до колонії – ці події перевертають життя героїв.

Про новий проєкт розповіла виконавча продюсерка Катерина Швець:

«Солоний поцілунок» – це життєствердна історія про вибір, вчинки, відповідальність і справжнє кохання. І оскільки ми знімаємо у грудні, вирішили додати до фільму яскравих новорічних фарб.

Ми дуже старанно працювали над кастингом, підбираючи героїв. Але практично одразу затвердили акторку на головну роль – героїню зіграє Настя Іванова».

Також Катерина розповіла, що один із головних персонажів фільму – пес породи Джек-рассел-тер'єр. За сюжетом, головні герої зближуються, бо обоє люблять собак. Знімати тварин у кадрі дуже непросто, і у чотирилапого актора буде дублер.

Зйомки пройдуть у Києві та області, прем'єра серіалу відбудеться на каналі «Україна».

Вітаємо команду проєкту зі стартом та бажаємо насичених й успішних знімальних днів!

 

Режисер-постановник: Олександр Будьонний

Оператор-постановник: Юрій Дунай

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Катерина Швець.

Автор сценарію: Марія Бек

У ролях: Анастасія Іванова, Максим Самчик, Сергій Мітрюшин, Олена Коновальчук, Світлана Зельбет, Сергій Фролов, Яна Ключник, Наталія Корецька та ін.