Новини

Українська костюмована драма виходить у Польщі: прем’єра третього сезону хітового серіалу «Кріпосна» розпочинається на Різдвяні свята

Новини
• 21.12.2021

Глядачі за кордоном з нетерпінням чекали на новий сезон «Кріпосної» – спільного проєкту українських FILM.UA Groupта StarLightMedia, а також польського TVP. І нарешті творці анонсували вихід третього сезону надзвичайно успішної костюмованої драми на польському телебаченні.

Різдвяні свята – найкращий час, щоб зібратися цілою родиною, поділитися своїм теплом та позитивними емоціями. Це також високий сезон для телебачення. І нові серії «Кріпосної» чудово підходять для нового святкового часу, адже мають всі складові успіху: розкішна епоха романтизму, вигадливі костюми, яскраві герої, таємниці та інтриги, драматичний сюжет та передусім життєствердне посилання, що любов завжди перемагає. Кожен знайде у «Кріпосній» щось для себе, тому це саме той проєкт, що об’єднає біля телевізора всю сім’ю.

Саме тому третій сезон «Кріпосної» стартує в Польщі на Святвечір, 24 грудня, у прайм-тайм – о 20:15 на каналі TVP1.

«Різдво – особливий час і для поляків, і для українців. Це найважливіше сімейне свято року. І тому прем’єра нашого проєкту в Польщі в цей день – це велика честь і відповідальність. Ми сподіваємось, що ця частина історії Катерини перевершить очікування наших відданих польських шанувальників і викличе чимало емоційних реакцій. Бажаємо всім нашим польським глядачам щасливого Різдва та веселих свят!» – говорить Ігор Сторчак, директор FILM.UA Distribution.

В Україні прем’єра костюмованої драми відбулася в листопаді на каналі СТБ та отримала видатні рейтинги. Згідно з аналітикою компанії Nielsen, проєкт мав великий успіх у комерційної аудиторії 18-54 (50+) та став найкращим телесеріалом осені на українському телебаченні.

Тала Пристаєцька, креативна продюсерка серіалу, розповідає:

«Старт «Кріпосної-3» у Польщі – надзвичайно хвилююча і особлива мить. По-перше, те, наскільки віддано тамтешній глядач полюбив наших героїв, змушує відчувати неабияку відповідальність за все, що станеться з ними у третьому сезоні. А по-друге, лише уявіть, продовження історії Каті глядачі у Польщі побачать у найтепліший і найсвітліший час року – під час різдвяних канікул! Про кращу долю для проєкту годі й мріяти, проте й почуття відповідальності сягає таких висот, що перехоплює подих. Продовження історії Катерини Вербицької вийшло непередбачуваним, напруженим і пристрасним. І я вірю, що палітра емоцій, яка чекає у цьому сезоні на глядачів, нікого не залишить байдужим. Час нарешті розкрити таємниці, які приховувалися довго і старанно. Кожен має сплатити визначену долею ціну за скоєне».

У 2019 році перші два сезони костюмованої драми зібрали понад 3,36 млн глядачів у Польщі та встановили кілька рекордів на польському телебаченні. Побачимо, чи зможе історія про вічне кохання знову завоювати серця польських глядачів та перевищити ці результати. 

«Після приголомшливого успіху перших двох сезонів «Кріпосної» Telewizja Polska S.A. не мала сумнівів, що продовжить співпрацю з творцями у роботі над 3 та 4 сезонами серіалу. Цього разу ми могли обговорювати та разом визначати деякі аспекти сценарію та художньої сторони проєкту ще на етапі препродакшену, і тому певні, що такі досвідчені виробники, як FILM.UA Group та StarLightMedia, зберегли рівень попередніх серій у 3 та 4 сезонах. Про важливість цього проєкту для Telewizja Polska S.A. свідчить той факт, що прем’єра нових епізодів «Кріпосної» запланована просто у прайм-тайм протягом усіх Різдвяних свят. Це означає, що Telewizja Polska S.A. твердо вірить у повторення успіху «Кріпосної» – як у 2019 році, коли серіал був представлений польській аудиторії вперше», – коментує Мачей Музичук, виконавчий директор з питань програм та закупок програмного департаменту TVP. 

Показ у Польщі – це лише початок шляху третього сезону «Кріпосної». Понад 30 країн та територій світу, зокрема Японія, Іспанія, Південна Корея, США та Латинська Америка вже придбали права на показ. Попереду багато цікавого – стежте за новинами!

Нагадуємо, що 2019 року, після величезного успіху на українському телеканалі СТБ та на польському TVP1, «Кріпосна» продовжила підкорювати світові ринки. Серіал побачили у Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ були продані до Японії  (A.K Company), Чехії (Prima TV), Угорщини, Словаччини, Болгарії (BNT), Латвії, Естонії, Грузії, Латинської Америки та Балканських країн. Також права на показ проєкту отримала Іспанія, де він став першою українською багатосерійною драмою на іспанському телебаченні (прем’єра відбулася на каналі Divinity). Крім того, глядачі з Північної Америки можуть подивитися серіал на Amazon Prime.

 

Синопсис:

Цей день повинен був стати найщасливішим у житті Каті Вербицької, колишньої кріпачки панів Червинських. Вона, нарешті, отримала вистраждану волю і пішла під вінець з Андрієм Жаданом, кращим чоловіком, якого вона знала. Та тільки-но над їх головами проспівав церковний хор «Многая літа», як невідомий всадив ніж у груди Андрія, перетворивши таке бажане щастя в справжній кошмар...

Які демони з минулого з'явилися помститися бездоганному народному улюбленцю? За які гріхи? Яку страшну таємницю зберігав Андрій ось вже 10 років, і чому розплачуватися за все тепер доведеться Каті?

Втім, не тільки для Каті доля приготувала складні випробування. Наталі Дорошенко так мріяла про мир і спокій в стінах святої обителі. Але навіть за найвищими стінами не можна сховатися від себе самої...

Син-самогубець, маєток в чужих руках – смиренність ніколи не було чеснотою Петра Червинського, а вже тепер, коли зруйновано все, що було для нього найдорожчим, чи може хоч щось стримати спопеляючу силу його гніву?

Здавалося, ніщо не може затьмарити щастя Ніколя Дорошенка і Олени Корєнєвої... Але як жити, якщо для суспільства ви – лише розпусники, які зневажають мораль?

Кухарка Павлина вже давно живе чужим щастям і не сподівається на увагу долі до себе. Але хіба любов обирає, коли нагрянути? І хіба просить тільки посильної плати?