Новини

Українські мультики в Multiplex – перша кінопригода вашого малюка

Новини
• 16.12.2021

Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час – у мережі Multiplex з 13 січня 2022 року. Справжнє родинне свято тепер влаштувати так легко! 

Кінокомпанія FILM.UA Group, мережа кінотеатрів Multiplex, українські незалежні студії анімації, за підтримки Державного агентства України з питань кіно представляють спільний проєкт — «Мультики в кіно. Українське для малят». 

Вперше на великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів – «ХОРОБРІ ЗАЙЦІ», «210 добрих справ», «Маленьке містечко» та «Першосвіт». Усі проєкти розроблені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою. 

Познайомитися з героями та мультсеріалами можна у першому трейлері проєкту за цим посиланням: Мультики в кіно. Українське для малят. Офіційний трейлер. Випуск 1 

Щомісячні кіносеанси для малюків — ексклюзивно в кожному Multiplex країни. Показ першого випуску стартує з 13 січня та триватиме увесь тиждень. Пропозиція обмежена, тож бронюйте квитки заздалегідь.  

Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року, які традиційно не відвідують кінотеатри через вікові обмеження. Команда проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» врахувала всі особливості малят, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача: 

-        М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу; 
-        Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності; 
-        Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин; 
-        Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували; 
-        Щомісяця в кінотеатрах стартує нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів, та навчає малюків щораз новому; 
-        Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00. 

Квитки за спеціальними тарифами можна буде придбати вже з 01.01.2022 року в касах мережі кінотеатрів Multiplex. 

Ініціатори проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» – кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex. Це не перша колаборація лідерів індустрії, що спрямована на промоцію вітчизняних кіновиробників та якісного українського контенту. Відтак учасниками проєкту стали: 
-        український креативний продакшн Glowberry; 
-        продюсерська група Unimage; 
-        студія анімації Good Deeds Animation; 
-        перший український анімаційний канал для дітей Першосвіт. 

За твердженнями учасників, головна мета реалізації проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» – це розвиток українського ринку дитячої анімації та вплив на становлення українського глядача змалечку. За думкою авторів, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість та лояльність до національного продукту в більш глобальному контексті в майбутньому. А спільний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію та сприяти зміцненню внутрішньородинних зв’язків. 

Показ «Мультики в кіно. Українське для малят» триватиме увесь рік. Прем’єра першого випуску мультзбірнику запланована на 13 січня, прокат триватиме тиждень.  

 

Стежте за новинами проєкту в соціальних мережах FILM.UA Group: 

Facebook: https://www.facebook.com/film.ua  

Instagram: https://www.instagram.com/filmua/

 

Синопсис 

«Мультики в кіно. Українське для малят» - це кіноподорож для наймолодших. Вперше на великому екрані зустрінуться герої улюблених українських мультсеріалів: непосидючі хоробрі зайці, дружні Еммі та Кіт з 210 добрих справ, рожеві ведмежата з Маленького містечка та малюки Першосвіту. Разом із малюками вони вирушать у захопливі пригоди. 

 

Спільний проєкт FILM.UA Group та мережі кінотеатрів Multiplex за підтримки Державного агентства України з питань кіно.  Офіційний медіапартнер проєкту — анмімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮС ПЛЮС. 

Виробники: Glowberry, Good Deeds Animation, Unimage, Першоcвіт.