Новини

“Скажені Сусіди”: не весіллям єдиним. Творці презентували постер комедійного серіалу, знятого за мотивами найуспішнішої української кінотрилогії

Новини
• 08.11.2021

 FILM.UA Group та Prototype Production працюють над продовженням “скаженого” всесвіту. Перший комедійний Original серіал для онлайн-платформи Київстар ТБ готується побачити світ вже цієї весни. Згодом “Скажені Сусіди” можна буде переглянути й на телеканалі 1+1. А поки розглядаємо постер: згадуємо улюблених героїв та дізнаємося більше про нових. 

Протягом 24 епізодів глядачі спостерігатимуть за розвитком стосунків сімей Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянг. Які зміни відбудуться в житті героїв? Зазирнемо на мить у Яблунівку.

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва) нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана (Віра Кобзар) не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка — Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко) — котрий докучав малому Васильчику усі шкільні роки. Тож нехай почнеться нове протистояння!

Ще одна сім’я, яку ми побачимо на екрані, — молоде подружжя Обомеянг. Молодша дочка Середюків Катя (Поліна Василіна) — вагітна. Її афрофранцузький чоловік Франсуа (Джимі Воха-Воха)  на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він — хірург, тож тепер усіма силами намагатиметься вивести українську медицину на новий рівень. Проте, інноваційність спеціаліста, що приїхав з-за кордону, неабияк надокучає головному лікареві Іванові Михайловичу Буравчику (Володимир Миколаєнко), чиї корупційні плани просто тануть на очах.  

У непосидючих бізнесменів Ольки (Інна Приходько), Ашота (Арам Арзуманян) та їхньої донечки Гаяне (Кіра Саяпіна) усе, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках і досі чимало перцю, розгортає операцію “тотальна економічна війна” проти бізнес-конкурента. 

Ідея зняти серіал, який би продовжив всесвіт "Скаженого Весілля", народилася ще під час зйомок кінотеатральної трилогії. Ніхто не хотів завершувати марафон божевільних пригод. Саме тому ми пішли далі й створюємо комедійний серіал. Адже після весілля найцікавіше тільки починається. Запевняю, що буде так само весело та скажено”, — Микола Куцик, автор ідеї серіалу.

Улюбленець скаженої кінотрилогії — колоритний керівник місцевого БК Назарій Запухляк (Юрій Горбунов) — з’являтиметься на екрані ще частіше, адже готує чимало сюрпризів для своїх фанатів. Яких? Дізнаємося вже цієї весни.

Мій персонаж, тамада Назарій Запухляк, — справжнє свято, утілення споконвічних традицій "хазяїна суто українського застілля". Круто, що тепер він з'явиться й у серіалі, і, сподіваюся, мені вдалося розкрити його по-новому для глядачів. Ще більше жартів, карколомних пригод та несподіваних сюжетних поворотів — у комедійному серіалі "Скажені Сусіди", — розповідає один із авторів ідеї та актор серіалу Юрій Горбунов

Також глядачі побачать у кадрі новоспечених молодят Захара Середюка (В’ячеслав Хостікоєв) та Раду (Катерина Файн) у супроводі ромських родичів. Не обійдеться й без непередбачуваної бібліотекарки Уляни (Катерина Рубашкіна) та харизматичного отця Євлампія ( Потап), а ще в серіалі з’явиться новий персонаж — полковник Кулібаба (Дмитро Суржиков), який щосили намагатиметься втихомирити “скажених” сусідів. 

Серіал створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Слідкуйте за новинами проєкту на офіційних сторінках в Instagram та Facebook, а також на ресурсах партнерів, аби першими дізнатися нові подробиці проєкту «Скажені Сусіди».

 

Продюсери серіалу: Ірина Костюк (FILM.UA Group ), Надія Коротушка (FILM.UA Group).
Режисер-постановник проєкту: Олег Борщевський. 
Оператор: Максим Баєв. 
Автори ідеї: Юрій Горбунов та Микола Куцик. 
Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. 
Креативний продюсер: Микола Куцик. 
Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.