Новини

Дух Різдва, небанальні жарти та запальні зірки українського шоу-бізу: дивимося найочікуваніший трейлер #першоїкомедіїроку “Зірки за обміном”

Новини
• 04.11.2021

Найгучніша комедія вривається в сірі осінні будні. Творці сімейної комедії “Зірки за обміном” представили офіційний трейлер, у якому багато зірок, жартів та новорічно-різдвяного настрою.

Прем’єра фільму відбудеться на початку року — 1 січня 2022 року, адже гарні емоції та святковий настрій — саме те, з чого варто почати Новий рік. Тому дивимося трейлер та відзначаємо “похід у кіно на сімейну комедію” у своєму календарі.

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова (акторка Оля Полякова) та Фома Михайловський (актор Михайло Хома, DZIDZIO), несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Головна героїня “Зірок за обміном”, Поля Малякова, прагне популярності й приносить у жертву сімейні стосунки: рідко бачить дітей та безперестанку вислуховує нарікання чоловіка про нестачу вільного часу.  Та в один момент вона втрачає те, до чого так довго прагнула — головну нагороду року, яка, на превеликий подив поп-діви, потрапляє до рук затятого суперника Полі — Фоми Михайловського. І це лише початок зіркового протистояння, адже наступного ранку вони прокинуться в тілах один одного. Та чи вдасться зірковим суперником розставити все по місцях та віднайти своє тлумачення поняттю “щастя”? 

“Цей фільм має на меті показати те, як часто ми нехтуємо сімейними стосунками заради досягнення власних цілей. Хоча “Зірки за обміном” — це не лише про протистояння та постійні чвари, а й про різдвяне диво, яке об’єднує усіх довкола, створюючи незабутню атмосферу свята та затишку. Тож я щиро раджу проглянути трейлер та запланувати похід у кіно в  січні 2022 року всією родиною”, —
Єгор Олесов, продюсер фільму “Зірки за обміном”.

Фільм знято у співпраці KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Enterteinment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


ДОВІДКА

Жанр: сімейна новорічна комедія
Хронометраж: 90 хв
Дата виходу: 1 cічня 2022
Гасло: перша комедія року
У головних ролях: Оля Полякова та DZIDZIO (Михайло Хома)
Виробництво: KINOROB (FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment Agency за підтримки Держкіно України
Режисер: Олексій Даруга
Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров
Оператор-постановник: Тимофій Аврамчук
Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова
Актори: Олег Волощенко, Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Роман Халаїмов
Зіркові камео: Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Jerry Heil, Дядя Жора, Magic Five