Новини

У Києві тривають зйомки серіалу «Пташка в клітці»

Новини
• 22.10.2021

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» приступили до зйомок чотирисерійної мелодрами «Пташка в клітці»

У новому проєкті піднімається тема домашнього насильства. Головна героїня страждає від тиранії чоловіка. Зневірившись в зміни в сімейному житті, вона вирішує втекти: забравши маленького сина і хвору матір, молода жінка під чужим ім'ям намагається почати нове життя. Але впливовий чоловік зовсім не збирається її відпускати...

У фільмі також порушені й інші хвилюючі теми. Про це розповів режисер-постановник картини Сергій Толкушкін:

«На мій погляд, це фільм про сімейні цінності. Дія закручена навколо драматичної історії головної героїні Альони. І паралельно показано кілька любовних ліній, абсолютно різних. Також є приклад сліпої материнської любові. Скажу тільки, що у всіх цих сюжетів будуть різні фінали... Головна героїня протистоятиме тиранії в сім'ї, їй доведеться боротися за себе, свою дитину і шукати свою справжню любов.. »

У серіалі знімаються Ірина Гришак, Олександр Попов, Інна Капінос, Катерина Тишкевич, Антон Денисенко, Ксенія Архангельська, Дарія Рибак і ін.

Зйомки пройдуть в Києві і області, прем'єра чотирисерійної мелодрами відбудеться на каналі «Україна».

Вітаємо групу з початком знімального періоду і бажаємо вдалих змін!

Про проєкт

Скромна дівчина Альона виходить заміж за «справжнього принца» Антона, який насправді опиняється домашнім тираном і патологічним власником. На Альону чекає боротьба не тільки за своє життя і свободу, а й за дитину, яку Антон використовує для впливу на дружину. У цій нелегкій боротьбі дівчині допомагає адвокат Вадим, зустріч з яким змінить все в її житті...

Режисер-постановник: Сергій Толкушкін

Оператор-постановник: Максим Баєв

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Кирило Горобець.