Новини

Велика прем'єра: Анонсовано дату показу серіалу «Місце під сонцем»

Новини
• 21.10.2021

25 жовтня в 21:00 в ефірі каналу «Україна» стартує прем'єра 16-серійної гостросюжетної мелодрами «Місце під сонцем», спільного проекту FILM.UA Group і каналу

Головна героїня історії - Марта Райцина - змушена тікати з рідного провінційного містечка: її звинувачують у вбивстві, якого вона не вчиняла. Дівчина випадково знайомиться з Дмитром Парфьоновим, а потім опиняється в багатому будинку його батька - кандидата в столичні мери Ігоря Парфьонова. Героїня потрапить в центр великої і небезпечної гри, де замішані гроші, зведення особистих рахунків, фінансові афери і... пристрасті. Чи зможе Марта повернути своє чесне ім'я і завоювати своє «місце під сонцем»?

«У серіалі немає чіткого поділу на добрих і поганих, у кожного є свої темні плями. І навіть до тих персонажів, які здійснюють жахливі вчинки і будуть покарані, все одно відчуваєш різні емоції: їх можна і пожаліти, і виправдати», - вважає режисерка картини Аліна Чеботарьова.

Головних героїв у проєкті - 31: кожен з них в певний момент виходить на перший план. А Марта Райцина виявиться тією людиною, завдяки якій все таємне стане явним.

Кожному з членів благополучної родини Парфьонових є, що приховувати. Їм доведеться зробити складний вибір, але у підсумку кожен отримає те, на що заслужив. 

«Марта для мене – як флакончик з сироваткою правди, - розповідає акторка Тетяна Ратникова про свою героїню. - Вона потрапляє до грішників і ненавмисно розкриває їх таємниці. Одягнувши на себе маску, вона прийшла, щоб зняти її з інших. Марта йде непростим шляхом до себе через пристрасті, любов і інтриги».

 

Вітаємо команду з великою прем'єрою та бажаємо проєкту отримати високі рейтинги!

У серіалі знялися: Тетяна Ратникова, Олексій Яровенко, Кирил Кузнєцов, Павло Вишняков, Олена Шевченко, Віктор Сарайкін, Дмитро Сова, Катерина Тишкевич, Дар'я Трегубова, Надія Хільська, Сергій Дзялик, Єва Шевченко-Головко, Захар Шадрін, Андрій Федінчик, Світлана Зельбет, Олена Турбал, Наталія Кленіна, Олена Дудич, Анастасія Король.

Режисер-постановник: Аліна Чеботарьова
Оператор-постановник: Костянтин Воробйов
Автори сценарію: Олена Малкова, Олексій Сиволап, Марія Бек, Лев Карпов, Олена Зуєва, Андрій Перцен.
Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Олена Малкова, Катерина Швець.