Новини

FILM.UA презентує два головні хіти в Каннах на кіноринку MIPCOM

Новини
• 11.10.2021

Серед проєктів, представлених на найбільшому світовому маркеті контенту – популярні українські серіали «Нюхач» та «Кріпосна»

Попри те, що через пандемію в програмі кіноринку відбулися зміни й деякі великі світові продакшени перенесли презентації в онлайн, FILM.UA Group привезе до Канн свої найпопулярніші проєкти. Передусім – костюмовану драму «Кріпосна» і детективний серіал «Нюхач», який вже транслювався у багатьох країнах.

«Кріпосна» розповідає історію дівчини-кріпачки Катерини, вихованої як справжня панянка. Але вона є всього лише чужою власністю, і в боротьбі за свободу і любов мусить пройти крізь безліч випробувань. Довгоочікуваний 3-й сезон серіалу виходить цього листопада, а 4-й знаходиться на стадії виробництва. Обидва нові сезони створюються в копродукції з польським TVP, що долучився до проєкту після його сенсаційного успіху на телебаченні Польщі у 2019 році.

Тоді «Кріпосна» очолила топ телешоу серед аудиторії 4+, до кінця першого сезону набравши рекордні 3 мільйони глядачів, тоді як частка серіалу перевищила 20%. 1-й і 2-й сезон пройшли в ефірі один за одним, без перерви, і відразу ж відбувся повторний показ. Серіал отримав величезну кількість шанувальників. Після прем'єр по всій Східній Європі, а також в Іспанії, Японії та Південній Кореї, цієї осені серіал нарешті повертається з новим сезоном.

«Нюхач», серіал про детектива з надзвичайно гострим нюхом (у головній ролі – харизматичний Кирило Кяро), нещодавно став першим великим східноєвропейським серіалом, показаним на каналі SKY KRIMI в Німеччині. Коментуючи показ українського проєкту високої якості для широкої німецькомовної аудиторії, представник FILM.UA Distribution Євген Драчов і Каролін Шонхаар зі SKY Germany сподівалися на успіх серіалу у глядачів. Чотири сезони «Нюхача» вже вийшли, а новини про п'ятий, що зараз у розробці, швидше за все, з’являться в Каннах.

«Ми з нетерпінням чекаємо MIPCOM цього року, – розповідає Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution. – Кіноіндустрія надзвичайно важлива в такі складні часи, як зараз, адже ми приносимо радість і можливість відволіктися мільйонам глядачів по всьому світу. І тому ми з гордістю і задоволенням представляємо деякі з наших найкращих проєктів міжнародній професійної аудиторії в Каннах».