Новини

Улюблені герої скаженої кінотрилогії повертаються: на 1+1 покажуть комедійний серіал «Скажені Сусіди»

• 07.10.2021

 Телеканал 1+1 разом з FILM.UA Group та Київстар ТБ працюють над першим оригінальним серіалом «Скажені Сусіди», що став логічним розвитком кіновсесвіту «Скажене Весілля».

У комедії глядачі побачать історію родини Середюків не в умовах нескінченних екстремальних весіль, а у «мирний час», проте навряд чи це життя можна назвати спокійним. Серіал «Скажені Сусіди» складатиметься з 24 епізодів, а на глядачів чекатимуть не лише вже знайомі улюблені персонажі, а й нові герої.

За сюжетом серіалу, спокійне та розмірене життя Василя Середюка руйнується з появою нового чоловіка сусідки Оксани. Ним неочікувано стає його давній шкільний ворог - Тарас Блащиковський. Старі образи розпалюються з новою силою і переростають в скажене протистояння. Нових обертів набуває і життя інших персонажів стрічки: Франсуа влаштується працювати в українську лікарню, а невгамовні Олька і Ашот почнуть бізнес-війну з конкурентами. І це – тільки початок «скаженої історії», яку глядачі 1+1 побачать незабаром.

Основний знімальний процес нещодавно закінчився, тим часом творці серіалу поділилися цікавими фактами про комедію «Скажені Сусіди».

1. «Скажені Сусіди» – це перший Original серіал для платформи Київстар ТБ і перший серіал за мотивами найуспішнішої української кінофраншизи.

2. Виконавець ролі Василя Середюка, актор Назар Задніпровський, у реальному житті справді дещо схожий на свого кіногероя, а саме у ставленні до дітей, дружини, України, української культури та сімейних цінностей.

3. Усі страви у фільмі – справжні, а не бутафорські. «Меню» обирав художник-постановник в залежності від події, яка знімалася. Готували їжу просто перед зйомками. Тільки алкоголь на столі несправжній. Замість коньяку у кадрі – чорний чай, замість горілки – вода.

4. Під час зйомок бійки тортом на майданчику «постраждали» три торти.

5. На зйомках серіалу так само весело, як згодом і глядачам. Актори на майданчику постійно жартують, згадують анекдоти, діляться кумедними історіями з інших зйомок. До того ж, за стільки років спільної роботи у франшизі всі дійсно близько потоваришували.

Головні ролі у новому проєкті виконують улюблені актори глядачів 1+1: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), Катерина Рубашкіна, В’ячеслав Хостікоєв, Катерина Файн, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров, Дмитро Суржиков.

Продюсери серіалу: Ірина Костюк (FILM.UA Group ), Надія Коротушка (FILM.UA Group) і Максим Кривицький (телеканал 1+1). Режисер-постановник проєкту - Олег Борщевський. Оператор - Максим Баєв. Автори ідеї: Юрій Горбунов та Микола Куцик. Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. Креативний продюсер: Микола Куцик. Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.


Слідкуйте за новинами 1+1 та першими дізнавайтеся нові подробиці проекту «Скажені Сусіди».