Новини

Всесвіт Мавки надихає національні бренди: “Шокунін Груп” створив тематичну лінійку посуду із зображенням героїв анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”

Новини
• 06.10.2021

Компанія “Шокунін Груп” надихнулася сюжетом та героями найочікуванішого анімаційного фільму 2022 року — “Мавка. Лісова Пісня” та створила лінійку ліцензійного святкового посуду із зображеннями Берегині Лісу та Жабокиця за підтримки Nerd Agency

Відтепер свята проходитимуть у магічній атмосфері! Її допоможе створити лінійка паперового посуду із зображенням героїв мультфільму “Мавка. Лісова пісня” - флагманського проєкту FILM.UA Group виробництва студії Animagrad. Посуд виготовила українська компанія “Шокунін Груп”, заручившись підтримкою ліцензійного агенту бренду “Мавка” — Nerd Agency.

“Ми раді представити світу ліцензійний посуд з паперу під брендом “Мавка. Лісова пісня”. У першу чергу хочу подякувати нашим партнерам — компанії “Шокунін Груп” за те, що приєдналися до чарівного всесвіту бренду. Продукт вийшов яскравий, емоційний, трохи магічний. Прихильників “Мавки” все більше. Вона відгукується в багатьох серцях. Паперовий посуд з Мавкою та Жабокицем змусить людей усміхнутися, коли вони будуть пити каву чи куштувати торт. Ми багато працюємо заради цієї усмішки фанатів бренду. Ліцензійні продукти сповнюють життя емоціями, а продукти з “Мавкою” - ще й магією”, — Тетяна Рубан, директорка ліцензійної агенції Nerd

Товар можна придбати окремими наборами, у кожному —  6 стаканів або 6 тарілок. Посуд є абсолютно безпечним для дітей: для нанесення малюнку використали харчові фарбники, а сам товар виготовлений зі щільного паперу.

Наша компанія, займаючись вже довгий час дистрибуцією дитячих іграшок, звісно, завжди старається тримати руку «на пульсі» та стежить за новинками у світі контенту. Ми давно вже чули про створення анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Після виходу трейлера, сумнівів не залишилося - ми маємо працювати з національним продуктом такої незвичайної краси. Крім того ідеологія, місія стрічки та тонка робота команди проєкту надзвичайно надихнули нас. Розпочати співпрацю ми вирішили саме з виробництва паперового посуду. Вважаємо, що посуд з зображенням героїв бренду «Мавка», має прикрашати не лише дитячі свята, а й кав’ярні та кафе”, — Сергій Журід, директор компанії "Шокунін Груп" 

Бренд “Мавка” отримав народну прихильність ще задовго до релізу мультфільму і сьогодні впевнено продовжує нарощувати популярність. Саме тому ліцензійна програма набирає обертів і з'являються товари в різних товарних категоріях. Про це також свідчить нещодавня презентація торту Mavka від львівських кондитерів. А тепер поласувати смачним шедевром можна ще й з брендованого посуду, оригінальний дизайн якого подарує відчуття справжньої магії.

Придбати набори посуду можна в інтернет-магазині дитячих товарів eurotoy.com.ua, у фірмовому магазині FILM.UA STORE, у мережі харківських супермаркетів “Восторг” або на сторінці мережі сервісу zakaz.ua, завдяки якому товар можна замовити онлайн та отримати в будь-якій точці України. Незабаром їх також можна буде знайти і в онлайн-супермаркеті ROZETKA та в багатьох інтернет магазинах і супермаркетах по всій Україні. А бажаючим долучитися до “Всесвіту Мавки” і випустити власний продукт з брендом варто звернутися до ліцензійної агенції Nerd Agency, яка предст