Новини

Відтепер Nerd agency офіційно представляє бренд «Хоробрі Зайці» від креативного продакшену Glowberry для ліцензування в Україні

Новини
• 22.09.2021

BRAVE BUNNIES / Хоробрі Зайці – це дитячий бренд, заснований на пізнавально-розважальному анімаційному серіалі, що вдало поєднує захопливі пригоди та допомогу в засвоєнні перших соціальних навичок, гумор, пісні й танці, а також впізнаваний візуальний стиль дитячих малюнків.

Цільова аудиторія бренду – діти 2-6 років, як дівчатка, так і хлопчики. Британською компанією Childwise було проведено дослідження, згідно з яким 9 із 10 дітей сподобався серіал, при цьому 8 із 10 дітей відповіли, що відчували себе щасливими при перегляді серіалу. 

Мультсеріал розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику Подорож, щоб пізнати різноманітний світ та зустріти друзів. Особливість серіалу в тому, що він у веселій ігровій формі допомагає дітям у першому досвіді соціалізації, вчить лояльно сприймати відмінності інших та бути сміливим в пізнанні світу навколо.

Контент щодня транслюється на каналі ПлюсПлюс та доступний для перегляду на 1+1 video. Серіал потрапив у топ 3 для дошкільнят на ПлюсПлюс – його показники вище за середній рейтинг каналу у денному слоті.

Також BRAVE BUNNIES / Хоробрі Зайці можна переглянути на власному YouTube-каналі проєкту українською мовою. 

На сьогодні серіал, окрім України, успішно транслюється в Австралії, Великій Британії, Ізраїлі, Латвії, Південній Кореї та Італії. Протягом 2021 року заплановані релізи у понад 50 країнах. Перші ліцензійні іграшки «Brave Bunnies» побачать світ у 2022 році (master toy ліцензіат - компанія «Spin Master»). Також 2022 року очікується світовий реліз тематичних книжок (у співпраці з «Penguin Random House», «DeA Libri»).

Мультсеріал впевнено захоплює популярність аудиторії як в Україні, так і за кордоном, демонструючи величезний потенціал для ліцензування. Розвитком ліцензійної програми в Україні відтепер займатиметься Nerd agency. Ми бачимо найбільші перспективи в співпраці з виробниками дитячих товарів: книжок, розвивальних ігор, товарів для активного відпочинку, творчості, а також харчових продуктів та напоїв, засобів для догляду за малюками.

Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd: 

«Хоробрі Зайці - наступний ліцензійний хіт в Україні. Результати досліджень та медіапоказники це доводять. Крім того, для бренду запланована масштабна промо підтримка безпосередньо в Україні, яку, на мій погляд, ще не отримував жоден ліцензійний бренд. Дуже раджу звернути увагу на Хоробрих Зайців вже зараз, поки є вільні для ліцензування категорії.»

Ольга Черепанова, авторка ідеї серіалу BRAVE BUNNIES та креативна продюсерка Glowberry:

«Ми випустили серіал BRAVE BUNNIES у Великий Світ і сподіваємося, що наші герої надихатимуть дітей сміливо його досліджувати, придумувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, дослухатися різних точок зору, а також багато розважатися. Ми впевнені, що партнерство з Nerd Agency дозволить втілити настрій та ідеї Хоробрих Зайців в розвиваючих іграшках, книгах, творчості та інших сферах життя наших маленьких глядачів в Україні.»