Новини

FILM.UA Group і канал «Україна» знімають серіал «Мідна обручка»

Новини
• 23.09.2021

У Києві йдуть зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Мідна обручка». Над проєктом працюють компанія FILM.UA Group і канал «Україна».

 

Ця сильна та пронизлива історія розповість про долі закоханих Віри і Романа. Через інтриги дівчина і хлопець посваряться і розлучаться, Роман опиниться в інвалідному візку, а Віра втратить з ним зв'язок... Головним героям належить з'ясувати, хто їм друг, а хто намагається зруйнувати їхнє життя. Чи зможе Роман самостійно пересуватися? Чи зустрінуться герої знову? Чи збережуть свої почуття?

«Наш фільм про кохання - сильне, справжнє, про почуття, яке здолає і довгі роки розлуки, і чужі інтриги. Всі герої цієї історії пройдуть свій шлях: хтось подолає важкі випробування і стане сильніше, а дехто, навпаки, все втратить... », - розповідає режисер-постановник Олександр Будьонний.

 Виконавець головної ролі - актор Дмитро Белякін - розказав про свого героя.

«Мій персонаж Роман - людина зі стрижнем, він намагається налагодити своє життя, незважаючи на страх і відчай. Знаєте, у мене був друг, який через перелом хребта півроку був прикутий до ліжка, я відвідував його, бачив, як йому було важко. Але з часом він став на ноги - завдяки волі, зусиллям, великому бажанню жити».

Роль Петра, приятеля закоханих Романа і Віри, людини дуже неоднозначної, зіграє актор Руслан Корнеков«В ролі Петра мені комфортно, я просто обожнюю грати складних хлопців! У ньому стільки всього - і поганого, і доброго».

В серіалі також знімаються актори Олександра Сизоненко, Юлія Амелькіна, Влад Писаренко, Тамара Морозова, Світлана Зельбет і ін.

Про проєкт:

Роман – талановитий спортсмен, Віра вчиться на реабілітолога. Дівчина і хлопець закохуються з першого погляду. Але їхньому щастю заважає Петро – суперник, який не тільки підлаштовує травму Романа, але за своїм підступним планом сварить закоханих на довгі роки. Роман зможе вижити та встане на ноги тільки завдяки унікальним розробкам Віри, які намагаються вкрасти. Тільки любов та вірність Віри здатні його врятувати.

Режисер-постановник: Олександр Будьонний

Оператор-постановник: Костянтин Лобода

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Юлія Міщенко

Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Кабзиста

Зйомки йдуть в Києві та Київській області.