Новини

Портфель ліцензійних продуктів бренду «Мавка» поповнився тортом від львівських кондитерів

• 15.09.2021

Львівська кондитерська MAVKA, новий ліцензійний партнер проєкту, створила однойменний авторський торт, натхненний сюжетом та героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Замовлення на десерт можна зробити онлайн (точка видачі – у м. Львові), а з 15 вересня торти Mavka вже у продажу в обраних супермаркетах мережі «Сільпо» Києва і Львова.

«Бренд «Всесвіт Мавки» розростається в різних галузях і день у день розширює коло своїх партнерів. «Мавка. Лісова пісня» флагманський проєкт FILM.UA Group, і дедалі більше компаній із різних сфер хочуть приєднатися до нього. Зважаючи на сімейну цільову аудиторію «Мавки», ми вкрай відповідально ставимося до вибору ліцензіатів і в першу чергу співпрацюємо з тими, хто поділяє цінності і місії проєкту. Ми раді, що новим учасником програми стала кондитерська зі Львова, яка, як і команда проєкту, з повагою ставиться до українських традицій і створює чарівні десерти для сімейних свят», наголосила очільниця ліцензійної агенції Nerd Agency (FILM.UA Group) Тетяна Рубан.

 

В авторському рецепті торта Mavka львівські кондитери поєднали шоколадний та молочний бісквіти і доповнили яскравими нотами малини, журавлини і лісового горіха – на таке їх надихнув сюжет мультфільму та Мавка – Берегиня Лісу. 

Упаковка торта Mavka також незвичайна. Коробку прикрашає зображення головної героїні мультфільму з ефектом доповненої реальності. І за допомогою застосунку Mavka AR  можна побачити, як «оживають» магічні руни Мавки.

 

У десертах, які з любов'ю створюють кондитери, класичні українські традиції доповнено яскравим смаком свіжих натуральних ягід і фруктів. Торт, натхненний історією Мавки, напевно сподобається не лише любителям знайомих з дитинства смаків, а й справжнім гурманам.

Торти Mavka можна замовити на сайті кондитерської з доставкою по Львову, або купити у супермаркетах «Сільпо» за наступними адресами:

Київ:

вул. Столичне шосе, 103; 

вул. Басейна, 6; 

вул. Берковецька, 6; 

пр-т Героїв Сталінграда, 12-П;

вул. Гончара, 96;

вул. Дніпровська Набережна, 12;

вул. Павла Тичини, 1-В;

пл. Спортивна, 1-А;

вул. Ярославська, 56-А;

пр-т Степана Бандери, 36.

Львів: 

вул. Гетьмана Івана Мазепи, 1-Б;

вул. Кульпарківська, 226-А; 

вул. Під Дубом, 7-Б.