Новини

Стартували зйомки мелодрами «Крила метелика»

Новини
• 18.08.2021

Компанія FILM.UA Group і телеканал «Україна» розпочали зйомки чотирисерійної мелодрами «Крила метелика»

Перші кадри були відзняті біля однієї з київських шкіл. За сюжетом, тинейджери Денис і Еліс закохуються одне в одного. У тому ж шкільному дворі зустрічаються їхні батьки. З'ясовується, що Ліза (мама Еліс) і Дмитро (батько Дениса) в юності теж були закохані... 

Перша любов, помилки й недовіра, чужі інтриги — юним закоханим доведеться пройти безліч перешкод. Та і їхнім батькам теж випаде шанс зважити своє минуле, немов повернувшись у юність... Згодом спливуть старі помилки, сімейні таємниці, обмани. Чи пробачать головні герої одне одному? Який вибір вони зроблять у підсумку?

За традицією після зйомок перших сцен режисер-постановник серіалу Олександр Пархоменко розбив тарілку, сказавши теплі слова команді. А також розповів про проєкт:

«Це історія про перше кохання. Зустрічаються двоє дорослих успішних людей, які в юному віці любили одне одного. Але тоді вони наробили багато помилок, вирішували зопалу, не розібравшись. Наш фільм про те, що треба слухати серце та йти за своїми почуттями... »

Зйомки пройдуть в Києві та області, а прем'єра серіалу відбудеться на каналі «Україна».

Вітаємо групу з початком знімального періоду й бажаємо вдалих змін! 

Режисер-постановник: Олександр Пархоменко

Оператор-постановник: Олександр Гребенніков

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова

Автор ідеї: Тетяна Носенко

Сценарій: Олена Малкова, Тетяна Носенко, Лев Карпов

У ролях: Валентина Гарцуєва, Сергій Радченко, Костянтин Самоуков, Зоряна Марченко, Захар Шадрін, Марія Штофа, Надія Ященко, Юлія Гершанік, Марія Трепікова, Євген Казакевич та ін.