Новини

ADAMI Media Prize та Pitch the Doc розпочинають професійний воркшоп із онлайн-пітчингу в Києві

Новини
• 27.07.2021

Із 27 по 30 липня кінематографісти з України, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Молдови та Білорусі зберуться на чотири дні у студії FILM.UA Group у Києві. Учасники розроблятимуть нові стратегії пітчингу для просування своїх документальних кінопроєктів серед міжнародних лідерів кіноіндустрії через онлайн-платформи та соціальні мережі. 

Міжнародне журі відібрало кінопроєкти, ґрунтуючись на їхньому кінематографічному потенціалі та представленому ними культурному різноманітті. Учасників семінару навчатимуть провідні експерти галузі. Вони також візьмуть участь в онлайн майстер-класах від Віталія Манського («Свідки Путіна»), Хелін Геррітсен (фестиваль «GoEast Festival», Вісбаден) та Агнешки Ростропович-Рутковської (компанія «Fine Day Promotion»). 

Премія ADAMI Media Prize за культурне різноманіття у Східній Європі просуває й відзначає нагородами кращі телевізійні програми, фільми та онлайн-проєкти, присвячені культурній різноманітності національних, етнічних та релігійних меншин у країнах Східного партнерства ЄС. ADAMI має на меті збільшити висвітлення та підвищити професійний інтерес ЗМІ до міжкультурних питань у країнах Східного партнерства. Конкурси, семінари та освітні заходи від ADAMI Media Prize відкриті для всіх бродкастерів та продюсерів аудіовізуальних ЗМІ, журналістів і кінематографістів із Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Pitch the Doc – платформа для постійної презентації та підвищення міжнародного визнання відібраних проєктів документальних фільмів на всіх етапах виробництва, на будь-яку тему та з будь-якої країни. Pitch the Doc використовує міжнародні стандарти пітчингу і пропонує професіоналам кіноіндустрії низку корисних функцій, що дозволяють постійно оновлювати продакшн пакети і робити їх доступними для міжнародних лідерів кіноіндустрії. 

FILM.UA Group - медіагрупа, що створює і дистрибутує контент, а також надає повний спектр сервісів у цих галузях. Компанії та бренди під єдиною управлінською структурою є лідерами креативної індустрії України та успішно працюють на світовому ринку.