Новини

Герої «Мавка. Лісова пісня» з'являться у національній програмі лояльності «Сільпо»

Новини
• 11.06.2021

Творці анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» та мережа супермаркетів «Сільпо» оголосили про запуск програми лояльності «Мавка. Світ Лісу». Вона створена за мотивами та на образах мультфільму виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group), прем’єра якого очікується у 2022 році. 

Уперше в Україні великий рітейлер запускає загальнонаціональну кампанію, в основі якої анімаційні герої з українського мультфільму. Це, безперечно, свідчить про розвиток анімаційної галузі й довгоочікувану появу в ній рідних, не запозичених, персонажів. Українська культура багата на неповторних, колоритних героїв та сюжетів і зусиллями анімації та рітейлу стає популярною та модною.

«Мавка. Світ Лісу» – це комплексна програма лояльності, яка розпочалася в магазинах мережі по всій Україні з 1 червня. Покупці супермаркетів «Сільпо» зможуть зібрати тематичну колекцію «мавчиків» – фігурок персонажів мультфільму та придбати інші брендовані товари, а завдяки AR-додатку Mavka Silpo ще й «оживити» їх.

Колекція «мавчиків» – 16 фігурок, які уособлюють Мавку та мешканців Світу Лісу – міфічних і реальних українських червонокнижних тварин. Зберігати ексклюзивний набір можна буде у «магічній Вербі» – спеціальній коробці-колекторі з ігровим полем. Разом із мініатюрними іграшками будуть доступні й інші колекційні предмети. Зокрема, плюшеві іграшки червонокнижне Рисеня й Жабокиць Квусь, сумка-шопер і сумки-брелоки, перевідні тимчасові татуювання з героями та рунами. Розважально-пізнавальною частиною колекції «Мавка. Світ Лісу» є унікальна книга «Грайбук». Це окремий фантазійний світ для читання й дитячого розвитку, із грою, розмальовками, наклейками. Продюсерка проєкту Анна Єлісєєва та сценарист Ярослав Войцешек написали для книги оригінальну історію, яка розкриває секрет знайомства Мавки з її найкращим другом Жабокицем Квусем. Сюжет «Грайбуку» перегукується з сюжетом мультфільму, але не повторює його.

А безкоштовний мобільний AR-додаток Mavka Silpo допоможе зануритися у Світ Мавки: «оживити» героїв мультфільму на сторінках «Грайбука» чи прочитати руни на камінцях у настільній грі «Скеля рун». Сюжети коментує сам Гук – Шумник, що відповідає за лісовий шум та є Мавчиним другом. Завантажити додаток можна в App Store та Google Play.

«Сільпо» – один із флагманів ліцензійного напряму проєкту «Мавка. Лісова пісня». Запуск національної програми лояльності продовжить творчу колаборацію двох знакових українських брендів. Першим кроком у листопаді 2019 року стало відкриття в найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall супермаркету «Сільпо», брендованого в стилі мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Анімаційний проєкт, що розрахований на сімейну аудиторію, зберігає культурні цінності та національні традиції, привертає увагу до важливих екологічних проблем, – цілком суголосний концепції дизайнерських супермаркетів «Сільпо». У планах двох брендів – продовження співпраці тазапуск нових спільних проєктів у 2022 році.

Поєднання драматичного сюжету, слов'янської автентики із технологіями сучасної 3D-анімації роблять мультфільм «Мавка. Лісова пісня» однією з найочікуваніших подій у європейській кіноіндустрії і привабливим проєктом для бізнес-партнерів. Поступово з анімаційного фільму виріс мультиплатформовий бренд і крос-медійний проєкт – Всесвіт Мавки з потужним потенціалом розвитку. Він об'єднує бренди, компанії, наукові і громадські інститути, державні структури та інші організації з творчої, технологічної та бізнесової сфер.

«Це унікальний кейс, коли програма лояльності за ліцензією мультфільму «Мавка. Лісова пісня» розвивається паралельно з його виробництвом, а не після прем'єри. «Сільпо»  показовий випадок, оскільки у нас збігаються цінності й цілі: національна ідея, підтримка української культури та фокус на сімейну аудиторію. Саме тому один з найбільших українських рітейлерів, надихнувшись світом анімаційного фільму, ще задовго до релізу відкрив супермаркет, оформлений у стилістиці «Мавки». Програма лояльності стала логічним і очікуваним кроком. Завдяки «Сільпо» українці зможуть ближче познайомитись та доторкнутись до персонажів мультфільму. Я впевнена, що дана колаборація посилить обидва наші бренди та подарує приємні емоції всім відвідувачам супермаркетів мережі», – коментує Юлія Пилипенко, СЕО агенції інтегрованих рішень Brandly by FILM.UA Group, спільно з якою було реалізовано співпрацю.

Програма лояльності «Мавка. Світ Лісу» стала першою в серії масштабних партнерських кампаній анімаційної стрічки, які буде реалізовано на завершальному етапі підготовки до релізу. Прем'єра мультфільму відбудеться у 2022 році. Як свідчить світова практика, такі колаборації допомагають підтримати цікавість аудиторії перед виходом фільму у великий прокат.

Більше про акцію «Мавка. Світ Лісу», її умови, товари та можливості можна дізнатись на сайті мережі.