Новини

FILM.UA та FILM.UA Store представили Кіношоп на колесах!

Новини
• 02.06.2021

 Ви є щасливим власником нашого затишного oversize худі? Якщо ви вже одного разу його вдягли,  знаєте, що є неймовірна спокуса не знімати цілодобово. Чи, можливо, вас захищав  від дощу наш крутий дощовик? А чого варті наші фірмові записники та книжки! Та перед покупкою ви певний час вагалися, адже придбати онлайн чи спершу покрутити в руках – не одне й те саме, чи не так?

Віднині улюблені кіносувеніри доступні усім і скрізь! Наш Кіношоп нарешті став на ноги, чи то б пак …на колеса! Жовтий яскравий автобус перетворився на пересувну філію нашого Стору. Він планує об’їхати усі місця відпочинку цього літа, відвідавши найгучніші тусовки, найяскравіші фестивалі. Замерчувати усе і скрізь – наш скромний план. Слідкуй за анонсами на сторінках filmua_store та filmua в Instagram.

Та й це ще не все! Влаштовуєш свято? Хочеш яскраво заявити про себе чи свою компанію? Запланована неформальна зустріч з бізнес-партнерами, колегами, акціонерами? Облаштувати яскраву фотозону, підібрати доречні подарунки з нашого асортименту, чи навіть створити і розповсюдити ваш власний мерч? Та ми ж поруч - допоможемо з усім! 

З будь-яких питань та пропозицій звертайтся на мейл okondratenko@film.ua