Новини

FILM.UA Group та «Казахфільм» підписали меморандум про співробітництво

Новини
• 31.05.2021

Найбільші кіновиробники України та Казахстану спільно працюватимуть над створенням фільмів, серіалів та анімації

Українська медіагрупа FILM.UA Group, яка займається створенням і дистрибуцією контенту, підписала меморандум про співробітництво із казахською державною кіностудією художніх, документальних і анімаційних фільмів «Казахфільм» імені Шакена Айманова.

Меморандум передбачає співпрацю у створенні художніх фільмів, серіалів, анімаційних та документальних фільмів і серіалів, контенту для нових медіа і діджитал-проєктів, а також обмін досвідом та експертизою.

Документ підписали Вікторія Ярмощук, CEO FILM.UA Group, та президент кіностудії «Казахфільм» Акан Сатаєв.

«Співпраця із «Казахфільмом» є для нас дуже важливим кроком. Найбільша та найстарша кіностудія Казахстану має величезний досвід та потенціал у створенні якісного та цікавого кіноконтенту. І FILM.UA, найбільшій у Східній Європі вертикально інтегрованій медіагрупі, є що запропонувати у відповідь. Сподіваємося на плідну та тривалу спільну роботу над цікавими проєктами, які збагатять як українську, так і казахську кіносфери», – коментує Вікторія Ярмощук.

«Ми раді розширенню географії партнерства «Казахфильму». Компанія FILM.UA Group є експертом у різних областях сфери кіно- й телепродакшену. Сподіваємось, що наша співпраця, що почалася із взаємодії у сфері дистрибуції, стане важливим кроком в укріпленні дружби та розвитку кінематографу обох країн. Це тільки початковий етап великого шляху», — сказав президент кіностудії «Казахфильм» Акан Сатаєв

Довідка

АО «Казахфільм» им. Ш. Айманова» – головний кіномайданчик Казахстану, займається виробництвом та постпродакшеном ігрових, документальних та анімаційних фільмів. Заснована у 1934 році. 

З 1991 по 2016 роки кіностудія створила близько 136 повнометражних художніх фільмів, 73 короткометражних, 258 документальних, 67 анімаційних. Від 2008 по сьогодні понад 200 стрічок кіностудії стали учасниками понад 220 фестивалів та міжнародних показів у 60 країнах світу.