Новини

FILM.UA Group спільно з фестивалем Atlas Weekend розпочинають роботу над комедією «Найкращі вихідні»

Новини
• 25.05.2021

FILM.UA Group та фестиваль Atlas Weekend оголошують про початок спільної роботи над фільмом «Найкращі вихідні». Це комедія у чотирьох новелах, які поєднують божевільні пригоди, Київ та найбільший у Східній Європі музичний фестиваль. Партнерство компаній – двох лідерів креативної індустрії полягає в співпродюсуванні проєкту та ко-маркетингу. Режисер фільму – Влад Климчук. 

«Найкращі вихідні» складаються з чотирьох новел, герої яких час від часу перетинаються на вулицях Києва. Кожен із них рушає до столиці за своїм планом: хлопці з Кривого Рогу – влаштувати легендарну  парубоцьку вечірку, юна одеситка тікає з дому розшукати тата-рокера, кар’єристка зі Львова їде на співбесіду, хлопець з Німеччини прагне відшукати кохання свого життя. Але все йде шкереберть, і врешті герої виходять не тільки за поріг дому, але й за межі зони комфорту. Анастасія Лодкіна, сценарист проєкту, впевнена: «Для того, щоб з тобою сталося щось круте, щоб по-справжньому закохатися та відчути тепло людських стосунків, треба вийти – з кімнати, з дому, з футляра, за межі своїх стереотипів – і тільки тоді життя може змінитися на краще!» 

Кожна новела комедійна, але має власний вектор – романтичний, геговий, сімейний, пригодницький. Усі вони про любов, про її різні види – закоханість, дружбу, сімейні стосунки. І звісно, любов до Києва, який виступає нібито окремим героєм фільму, де відбуваються всі події стрічки, а завершуються – на фестивалі Atlas Weekend під час масштабних концертів найвідоміших українських виконавців. 

Режисер фільму Влад Климчук, відомий за першими двома частинами найкасовішої української комедії «Скажене Весілля», розповідає:

«Цей фільм я для себе порівнюю з оркестром. Абсолютно різні історії, настрої та форми, що поєдналися в загальному драйвовому звучанні, захоплюють та ведуть за собою».

У касті фільму – як відомі молоді актори, так і легенди українського  кіно. Також на глядачів чекають несподівані камео та зірки шоу-бізу. Наразі розголошують тільки одну пару однієї сюжетної лінії – Дар’ю Петрожицьку та актора з Німеччини Еліаса Райхерта

Продюсери картини – Анна Єлісєєва (FILM.UA Group) та Дмитро Сидоренко (Atlas Weekend)переконують: «У нашого фільму надзвичайне поєднання комедії та самоіронії, теплої, душевної атмосфери й масштабних сцен. Зняти такий проєкт – амбіційна, непроста задача, але ми впевнені, що саме такий фільм з духом об'єднання та піднесення наразі потрібен усім нам – і креативній індустрії, і глядачам».

Творці проєкту обіцяють, що попереду ще багато сюрпризів та цікавих історій, отже, стежте за новинами.

Зйомки комедії відбудуться у липні та серпні цього року, а прем’єра «Найкращих вихідних» очікується наступного 2022 року

Проєкт створюється за підтримки USAID. 

Довідка

Дата релізу: 2022

Жанр: комедія

Хронометраж: 95 хв

Виробництво: FILM UA Group та ТОВ «Твій найкращий фестиваль»

Дистрибутори: FILM.UA Distribution

Режисер: Влад Климчук

У ролях: Дар'я Петрожицька, Еліас Райхерт, Аліна Чебан, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко

Сценарист: Анастасія Лодкіна 

Продюсери: Анна Єлісєєва, Дмитро Сидоренко

Виконавчий продюсер: Андрій Ризванюк

Креативний продюсер: Анастасія Лодкіна

Гасло: Виходь з дому. Втрачай. Знаходь

Синопсис:

На вихідні в Київ їдуть люди з дуже різними планами. Хлопець з Німеччини хоче знайти дівчину, в яку закохався онлайн. 16-річна одеситка шукає свого тата-рокера, якого не бачила 10 років. Хлопці з Кривого Рогу мають намір влаштувати найлегендарнішу парубочу вечірку в історії. Кар’єристка зі Львова взагалі не збирається гуляти тим Києвом – тільки готуватись до майбутньої співбесіди. Чудові плани! Що може піти не так? Усе!  І це будуть найкращі вихідні!

Хештеги: #виходьздому #любовінімці #незабутнівихідні