Новини

ADAMI & PITCH THE DOC воркшоп проходитиме на студії FILM.UA

Новини
• 21.05.2021

Прийом заявок на семінар із пітчингу документальних проектів, що проходитиме у Києві в липні 2021 р. відкрито!

Представники ADAMI Media Prize (нагороди, що присуджують за просування культурного різноманіття у Східній Європі), у співпраці з польською платформою документалістики Pitch the Doc проведуть чотириденний семінар, де розкажуть, як представляти проєкт документального фільму, якою має бути структура заявки, пітчингового пакету чи презентації проєкту, а також як переконати в його цінності міжнародне журі. Воркшоп проходитиме на кіностудії FILM.UA в Києві.

Учасники отримають консультації від міжнародних експертів, продюсерів та керівництва європейських кінофестивалів.  До участі запрошуються режисери з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України з документальними проєктами, присвяченими культурному різноманіттю, етнічним/релігійним меншинам або міграції на будь-якому етапі виробництва (тільки за наявності відеоматеріалу). 

На семінарі розглядатиметься максимум 12 проектів, а до участі буде запрошено по два учасники на обраний проєкт (режисер і продюсер). Проєкти учасників семінару буде викладено на онлайн-платформі  Pitch the Doc, що є ефективним інструментом просування власної роботи на міжнародному рівні. 

 

Семінар буде проводитись 27-30 липня на студії  FILM.UA Group у Києві, Україна.

Заявки приймаються з 17 травня, останній день подання — 7 червня!

Переможців буде оголошено 28 червня.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ТУТhttps://form.jotform.com/211360589303048