Новини

«Нюхач» скоро з’явиться на німецькому телеканалі SKY

Новини
• 19.05.2021

Телеканал SKY KRIMI (Німеччина) придбав права на показ популярного детективу «Нюхач» від провідного українського виробника контенту FILM.UA Group. Він стане першим проєктом зі Східної Європи, що буде представлений на платформі.

Каролін Шонхаар, старший менеджер із закупок SKYGermany, зазначає: «Ми надзвичайно раді запропонувати цей серіал прихильникам каналу SKYKRIMI та з нетерпінням чекаємо на відгуки наших глядачів».

Прем’єра «Нюхача» на каналі SKY KRIMI, що спеціалізується на детективних серіалах, запланований цього літа.

«Ми дуже чекаємо на прем’єру серіалу в Німеччині на каналі SKY та пишаємося, що він стане першим східноєвропейським проєктом на цій платформі. Ми щасливі, що Нюхач нарешті заговорить німецькою та стане доступним великій німецькомовній аудиторії», – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UADistribution.

Головний герой проєкту, якого грає Кирило Кяро, має надчутливий нюх, що допомагає розкривати злочини – Нюхач знаходить та розрізняє слідові кількості різних речовин. Ніколи не сумнівайтеся в його надзвичайних здібностях! Проте правда в тому, що цей нюх є й даром, і прокляттям водночас. 

Права на показ «Нюхача» були продані на понад 60 територій. 

Барбара Валлант, засновниця aromaTV – дистрибутора, що укладав угоду, додає:

«У світі зберігається попит на прекрасно розказані історії, що тримають в напрузі. «Нюхач» напевно є однією з таких, і ми раді, що знайшли для нього місце у Німеччині».

Довідка:

AROMA-TV – незалежний дистрибутор ТБ-форматів та готових програм, заснований у вересні 2009 року Барбарою Валлан. Розташований в Мюнхені, Німеччина. AROMA-TV представляє понад 10 продакшенів, агентств та дистрибуторів у всьому світі.