Новини

Художній фільм «Довбуш»: презентація тизер-трейлера, спонсора та найближчих планів

Новини
• 12.05.2021

Вийшов офіційний тизер-трейлер історичного екшену «Довбуш». Крім цього творча команда поділилася новинами щодо дознімання і прем’єри, а також оголосила Національного спонсора фільму.

Сьогодні було презентовано епічний тизер-трейлер однієї з найочікуваніших українських стрічок – пригодницько-історичного екшену “Довбуш”, що знімається компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Генеральний медіапартнер фільму – телеканал “Україна”.

Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=C_WCExHLkp8

“Наш фільм про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Про те, як народилася і розрослася легенда про карпатського лицаря. Про його силу і кохання, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як любив.  Для фільму ми зібрали найкращу кінематографічну команду однодумців з України, Польщі, Канади та США. Для зйомок обрали унікальні природні та історичні локації. Ландшафти, праліси та майже недоторкані сучасністю скелі та урочища, що несуть у собі силу та магію насправді дикої природи й силу вільного духу. Ми відроджували ремесла та реставрували унікальні техніки бою. Вивчали музичну, матеріальну і нематеріальну культуру часу, в якому розгортаються події фільму. І все це для того, щоб розказати неповторну історію боротьби й кохання, яка пережила століття”, - розповідає режисер фільму Олесь Санін.  

 

Знімальний процес історичної стрічки “Довбуш” мав закінчитись минулого року, але пандемія коронавірусу стала на заваді цим планам. Фільмування цієї масштабної кінооповіді буде відновлено на початку червня цього року. Відповідно, в цьому році має завершитись виробництва одного з наймасштабніших та найамбітніших українських кінопроектів за часів Незалежності.

Вихід художнього повнометражного фільму “Довбуш” на широкі кінотеатральні екрани країни заплановано на осінь цього року. Точна дата прем’єри буде оголошена вже незабаром.

“Ми раді, що попри всі несприятливі обставини у світі, ми зможемо показати фільм глядачам вже цієї осені. Я вдячний усім нашим партнерам та команді на чолі з Олесем Саніним за стійкість та оптимізм у ці складні часи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб виправдати очікування і створити найбільш видовищний український фільм з потужними акторами та неймовірно красивими українськими локаціями”,розповідає продюсер фільму Максим Асадчий.

Епічний та автентичний світ зображуваної епохи, основні дійові особи й рушійні конфлікти пригодницького фільму “Довбуш” будуть поступово розкриватись протягом насиченої рекламної кампанії стрічки. Цьому максимально сприятиме Національний спонсор стрічки – ТМ “Львівське”, який здійснюватиме широкомасштабну підтримку промокампанії та релізу фільму. У рамках співпраці ТМ “Львівське” також підготувало сюрпризи, про які довідаємося під час знімального періоду “Довбуша”. 

"Ми неймовірно вдячні та пишаємось, що “ТМ “Львівське” підтримує українське кіно і впевнені, що ця синергія буде максимально ефективною”,  – коментує Юлія Пилипенко, СЕО агенції інтегрованих рішень Brandly by FILM.UA. Агенція Brandly відповідає за реалізацію спонсорської кампанії в рамках фільму “Довбуш”.

“У ці непрості часи важливо пам’ятати про підтримку та єднання навколо найважливіших цінностей. «Львівське» вже не вперше виступить спонсором українського кіно. Фільм «Довбуш» за своїм масштабом та значущістю є дуже важливим кроком у розвитку українського кінематографу. І ми усвідомлюємо, що умови та контекст, в яких це кіно народжується, вимагають нашої підтримки, підтримки всіх українців. Сила єднання та незламна віра у краще – це саме ті цінності, які пропагує довгоочікуваний «Довбуш». І ці ж цінності «Львівське» буде намагатись донести, підтримуючи фільм на його шляху до прем’єри. Отже, закликаємо усіх підтримувати українське кіно разом із нами!” - ділиться думками Антон Панасенко, директор з маркетингу Carlsberg Ukraine.

Кінотеатральною дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution.

 

Стежити за новинами проєкту можна на офіційній сторінці у Facebook та Instagram.

Довідка

Назва: Довбуш

Рік: 2021

Жанр: пригодницько-історичний екшн

Виробництво: Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Хронометраж: 120 хв 

Країна: Україна

Режисер: Олесь Санін

Продюсери: Максим Асадчий, Олесь Санин. 

Сопродюсер: Данило Білак

Сценаристи: Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш 

Оператор: Сергій Михальчук

Композитор: Алла Загайкевич

Художник-постановщик: Олександра Дробот, Юрій Григорович

Художники з костюмів: Гала Отенко, Марія Керо

Художник з гриму: Ірина Солодовська 

Постановники трюків: Петро Треско, Руслан Горілий, Петро Жирун 

Кастинг директор: Алла Самойленко

Актори: Олекса Довбуш – Сергій Стрельников, Іван Довбуш – Олексій Гнатковський, Марічка – Дар’я Плахтій, Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч, Княгиня Яблуновська – Агата Бузек, Опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Дзвінчук – Олександр Мавріц.

Синопсис: 

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. 

У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий - справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.