Новини

Glowberry та Spin Master – нове глобальне ліцензійне партнерство

Новини
• 11.05.2021

Світовий виробник іграшок Spin Master випустить іграшки BRAVE BUNNIES.

 

Український креативний продакшен Glowberry, уклав угоду про партнерство зі світовим виробником іграшок – компанією Spin Master. Вже розпочався процес розробки іграшок за ліцензією BRAVEBUNNIES – мультсеріалу, який Glowberry створює в ко-продакшені з іспанською анімаційною студієюAnima. Вихід перших ліцензійних іграшок запланований на весну 2022 року. 

Угода підписана за участі LA PANADERIA LICENSING & MARKETING (Mexico) – майстер агентом і партнером Glowberry в Латинській Америці.

 

Сергій МолчановCEO Glowberry:

Це унікальний та безпрецедентний випадок, коли українська компанія-виробник контенту укладає угоду з топовим виробником іграшок. Ми дуже раді, що цікавість до нашого проєкту з боку компанії Spin Master перетворюється на велику міжнародну співпрацю. Віримо, що такий вдалий старт закладає міцний фундамент для розвитку бренду BRAVE BUNNIES і нових партнерських угод, як зі світовими, так і з українськими компаніями.

 

Міжнародна прем’єра анімаційного серіалу BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ вже відбулася у Великій Британії, Австралії, Ізраїлі, Південній Кореї, Фінляндії, Латвії та Італії.