Новини

FILM.UA Group та 1+1 media працюють над першим власним Original серіалом для платформи Київстар ТБ – «Скажені сусіди»

• 30.04.2021

Проєкт, створений за мотивами найуспішнішої української кінофраншизи «Скажене весілля», стане можливим завдяки стратегічному партнерству FILM.UA Group, медіагрупи 1+1 media та Київстар ТБ. «Скажені сусіди» стануть першим оригінальним серіалом платформи.


Серіал «Скажені сусіди» складатиметься з 24 епізодів тривалістю по 25 хвилин кожен. Як і раніше у кіновсесвіті «Скаженого весілля», на глядачів чекатимуть вже знайомі персонажі та нові герої франшизи. Історія Василя Середюка та його сім’ї буде присвячена «мирному часу»: не в екстремальних умовах нескінченних весіль, а звичайного повсякденного життя. Проте, навряд чи це життя можна назвати спокійним: «Всіх людей створив Бог, і тільки сусідів – диявол!», – промовистий слоган проєкту говорить сам за себе і обіцяє, що буде весело. Можливо, й не самому Середюку і його численним родичам і знайомим, але глядачам – точно. 

Як зазначають автори проєкту, у глядацькій зацікавленості майбутнім серіалом немає сумнівів, адже кінотрилогію, що стала його основою, можна з повним правом назвати найуспішнішим українським кінопроєктом останніх років. 

Так, касові збори трьох частин «Скаженого весілля» загалом склали понад 124 млн грн ($4,66 млн) та майже 1,4 млн проданих квитків. Минулого року «Скажене весілля 2» стало єдиним вітчизняним фільмом, що потрапив до ТОП-5 пошукових запитів українців у Google. ТБ, кінопрокатні і діджитал-права на показ фільмів франшизи продані у десятки країн світу, включно із Канадою, США, Польщею, країнами Європи та Латинської Америки. А в Україні «Скажене весілля» стало найрейтинговішою стрічкою серед усіх фільмів, показаних на ТБ від 2009 року на усіх українських каналах (частка прем’єри на 1+1 – 28,4% за аудиторією 18-54, 50 тис.+). 

«У сучасному світі саме VoD-сервіси стають головними рушіями індустрії, відповідаючи на запит аудиторії – дивитися контент будь-де і будь-коли. Й, аби задовольнити цей запит, такого контенту – різноманітного, цікавого й оригінального – має весь час ставати дедалі більше. Саме тому глобальні стримінгові сервіси стали локомотивами світового серіального виробництва. Позначки на кшталт Netflix Original, Amazon Original – це давно вже знак якості, що демонструє глядачеві: цей контент вартий уваги. Й дуже тішить, що Україна починає долучатися до цього глобального процесу. Для FILM.UA участь у створенні першого Original серіалу для Київстар ТБ на основі нашої «скаженої» франшизи – це ще один крок на шляху комплексного розвитку українського аудіовізуального ринку, що його ми вбачаємо своїм стратегічним пріоритетом», – коментує CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.    

Для холдингу 1+1 media та його спільного із компанією Київстар проєкту, заснованої 2019 року платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ, входження на територію Original контенту – важливий і закономірний крок, спрямований на розширення аудиторії, її урізноманітнення та розвиток власного креативного потенціалу виробництва. 

«Наразі спостерігається висока зацікавленість вітчизняним оригінальним контентом, про що свідчать результати показів «Скаженого весілля», третю частину якого, до речі, можна ексклюзивно переглянути на нашій платформі. І дуже тішить, що такий запит надходить саме від глядачів. Створення першого Original серіалу для Київстар ТБ і в принципі крок назустріч виготовленню власного якісного контенту – це те, про що ми давно мріяли, і про що, без перебільшень, мріють мільйони українців. Вірю в успіх проєкту і впевнений, що це нова важлива віха у розвитку Київстар ТБ», – прокоментував Павло Рибак, керівник проєкту Київстар ТБ з боку 1+1 media.  

Отже, «Скажені сусіди» – це перший Original серіал для Київстар ТБ і перший серіал за мотивами найуспішнішої та «найскаженішої» української кінофраншизи. Далі буде – і буде цікаво! 

Довідка про Київстар ТБ

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на початок квітня 2021 року платформа налічувала 262 телеканали, та VOD-бібліотеку з 10 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 50 тис. годин.