Новини

ХОРОБРІ ЗАЙЦІ запустилися на італійському ТБ

• 29.04.2021

Книги за мотивами серіалу вийдуть вже влітку.

Італійська компанія Rai Ragazzi отримала права на прем’єрний показ мультсеріалу ХОРОБРІ ЗАЙЦІ / BRAVE BUNNIЕS на своїх платформах. Епізоди спершу з’явилися на стрімінг-сервісі Rai Play, а з 19 квітня почалася ротація на загальнонаціональному телеканалі Rai Yo Yo.

«Ми дуже раді прем’єрі BRAVE BUNNIES в Італії, Це справді визначна подія, адже Італія – стратегічно важлива для для нашого бренду. KidsMe та De Agostini Editore Group стали першими партнерами Glowberryта відкрили нам шлях до глобальної дистрибуції. Кожен новий глядач BRAVE BUNNIES надзвичайно мотивує та надихає нас. Ми впевнені, що італійській аудиторії сподобаються пригоди Хоробрих Зайців – так само сильно, як і нам», – прокоментував подію Сергій МолчановCEO Glowberry. 

Водночас триває робота над італійським виданням книг BRAVE BUNNIES – DeA Planeta Libri стане першим у світі видавцем, який випустить книги за мотивами цього популярного серіалу. Перші шість книг вийдуть вже до кінця літа 2021 року, а на 2022 рік заплановано додаткові запуски.

 

BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ (52х7’) – анімаційний серіал для дошкільнят, що розкриває теми різноманітності та інклюзивності через призму знайомств та ігор з різними друзями. Головні герої, Хоробрі Зайці Боп та Бу жили у Заячому Місті разом із Татом Заєм, Мамою Заєю та крихітними Займалятами. Але природна хоробрість та допитливість спонукають героїв покинути рідну Морквяну Долину, щоб дослідити великий Зайцесвіт і завести нових друзів. Усією родиною вони сідають на борт дивовижного Зайцебуса і разом вирушають у  велику подорож. На їхньому шляху трапляється багато казкових пригод, та Сім’я Хоробрих Зайців справляється з усіма викликами як одна команда.  Вони разом долають найбільш пригодницькі та непрохідні місця у світі –  Ліс, Гори, Поле, Джунглі та Савану.  Кожна серія – це зупинка у їхній фантастичній Зайцеподорожі та неодмінна зустріч з другом, яку Хоробрі Зайці відзначають щоразу новим Танцем Дружби. 

Мультсеріал створений за авторською ідеєю креативної продюсерки Glowberry Ольги Черепанової та у ко-продукції з анімаційною студією Anima (Іспанія). Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка и арт-директорка проєкту Анна Сарвіра. Головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія), головний сценарист – Джон Ван Брюгген (Канада). Світовим дистрибутором мультсеріалу є оскароносна анімаційна студія Aardman Animations. Ще до світової прем’єри BRAVE BUNNIES став фіналістом пітчингу міжнародного анімаційного фестивалю Cartoon Forum 2018. Анмаційний проєкт створюється за підтримки Держкіно України та Міністерства молоді і спорту України.

Glowberry — український креативний продакшен, що створює високоякісний контент 360 для дітей та сімей у всьому світі. З 2016 року входить до складу FILM.UA Group. Анімаційні проєкти професійної команди креаторів стали фіналістами пітчингів міжнародних анімаційних фестивалів, таких як Cartoon Forum, Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content.