Новини

Київстар ТБ ексклюзивно показуватиме «Скажене весілля 3»

Новини
• 20.04.2021

20 квітня на Київстар ТБ, спільній платформі групи 1+1 media та Київстар, вперше в Україні відбудеться ексклюзивна прем’єра найпопулярнішої вітчизняної комедії 2021 року – «Скажене весілля 3». 

Стрічка виробництва FILM.UA Group та Prototype Production, режисером якої виступив Любомир Левицький, а продюсерами – Юрій Горбунов, Ірина Костюк та Надія Коротушка, вийшла у кінопрокат 25 лютого 2021 року і за цей час здобула велику прихильність глядачів, про що свідчать результати касових зборів. Лише за перший тиждень прокату проєкт зібрав понад 10 млн грн. За весь період кінотеатральних показів, які тривають вже сьомий тиждень, сумарний бокс-офіс «Скаженого Весілля 3» перетнув позначку в 1 млн доларів (а це  більше 297 тис. квитків).

«Реальність змінюється, а з нею і наш кіноринок, тому всі, хто через зачинені кінотеатри чи 50% дозволену заповнюваність кіносеансів не встиг переглянути третю частину легендарної франшизи, дуже швидко та легально зможуть це зробити в онлайні. Це стане можливим завдяки нашим партнерам – компанії Київстар та групі 1+1 media», – розповів продюсер фільму Юрій Горбунов

Завдяки діджитал-прем’єрі фільму 20 квітня він став доступним до ексклюзивного перегляду онлайн – з’явився у бібліотеці платформи Київстар ТБ. 

«Приємно починати рік з дійсно вартісної події, адже п’ятий доларовий мільйонник студії FILM.UA у національному прокаті всього через півтора місяці ексклюзивно потрапляє на платформу Київстар ТБ. І, попри локдауни та інші обмеження, абсолютно кожен охочий зможе насолодитися цією прекрасною стрічкою онлайн. Ми раді бути частиною такої важливої події і обіцяємо в майбутньому ще дуже багато приємних сюрпризів для наших користувачів», – прокоментував Павло Рибак, керівник проєкту Київстар ТБ з боку 1+1 media. 

«Ми раді, що абоненти Київстар та інших операторів зможуть подивитися  цей фільм саме на платформі Київстар ТБ та тим самим підтримати український кінематограф. Це буде перший фільм, який можна буде сплатити за допомогою кредитної картки та зберегти його в своїй бібліотеці. А завдяки найбільшій мережі 4G від Київстар, переглянути його можна будь-де, будь-коли без плати за трафік», – додав Павло Даніман, маркетинг директор Київстар.

Фільм є третьою частиною кінофраншизи «Скажене весілля», прем'єра двох попередніх частин відбулася у 2018 та 2019 роках відповідно. На глядачів чекає продовження весільних історій родини Середюків, тільки тепер на черзі – весілля наймолодшого Захара. Наречена Захара – дочка циганського барона Рада, яка дуже сподобалася Середюкам і знайшла з ними спільну мову. Тільки це не стало запорукою спокійного святкування і глядачі побачать, як розгортатимуться події третього «скаженого» весілля.

Уже традиційно для франшизи зірковий склад комедії «Скаженого весілля 3» вражає: до Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника до третьої частини фільму приєдналися нові для скаженого кіновсесвіту зіркові обличчя – Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес. Акторський склад поповнили молоді українські актори В’ячеслав Хостікоєв та Катерина Файн, які виконали ролі нареченого та нареченої. Також повертаються улюблені персонажі перших двох частин, яких зіграли Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян. Роль батька нареченої зіграв народний артист України Ігор Крикунов, а актори циганського театру «Романс» влаштують у кадрі справжній циганський табір з піснями, кіньми та усіма атрибутами!

Подивитися «Скажене весілля 3», а також інші улюблені проєкти можна, підключивши онлайн-телебачення Київстар ТБ. Однією з преваг сервісу є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів.

Довідка про Київстар ТБ:

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на початок квітня 2021 року платформа налічувала 262 телеканали, та VOD-бібліотеку з 10 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 50 тис. годин. 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,4% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.  

Дополнительная информация: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua

 

Довідка про «Скажене Весілля 3»:

«Скажене Весілля 3»

Країна: Україна

Прем’єра: 25 лютого 2021 року

Студія: FILM.UA Group, Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Кінотеатральна дистрибуція на території України: Кіноманія і FILM.UA Distribution

Тип: прокатне кіно

Хронометраж: 96 хвилин

Жанр: комедія

Режисер: Любомир Левицький

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко)

Музичний продюсер: Олексій Потапенко (Потап)

Композитори: Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов

Сценаристи: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Катерина Файн, В'ячеслав Хостікоєв, Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап (Олексій Потапенко), Позитив (Олексій Завгородній), Олег Винник, Петро Бампер (Олексій Супрун), Надія Мейхер, Анна Трінчер, Валерія Товстолес, Ігор Крикунов, Петро Чорний, Римма Шаповалова та інші.