Новини

Презентовано оригінальний саундтрек сінематика гри Warpath від Postmodern Digital та Lilith Games

• 12.04.2021

Postmodern Digital, що входить до складу FILM.UA Group, та провідний китайський продакшн мобільних ігор Lilith Games створили короткометражний фільм Warpath: Showdown. Відсьогодні на SoundCloud доступний його офіційний саундтрек.

16 березня, урочисто до виходу Warpath на операційній системі iOS, відбувся реліз спеціального відео Warpath: Showdown, над яким команди спільно працювали понад 7 місяців.  Цей сінематик, створений для промо гри, з'явився на YouTube і всього лише за 5 днів набрав близько 1 млн переглядів на 2 основних каналах (Warpath i IGN), а також близько 70 млн переглядів на провідних платформах Китаю. Успіхи Warpath: Showdown невпинно зростають: сьогодні на YouTube налічується понад 35 млн переглядів, а на тематичних платформах у Китаї більш як 100 млн!

На численні прохання прихильників гри Postmodern Digital спільно з Lilith Games презентували офіційний саундтрек, що доступний за посиланням на SoundCloud. Композитором Warpath: Showdown виступив відомий український музикант, композитор, аранжувальник та продюсер Євген Філатов, з яким компанії FILM.UA Group вже мали  досвід плідної співпраці (“Віддана”, “Пульс”). До OST увійшли оригінальна, інструментальна та оркестрова версії музичного твору.

Нагадаємо, що в основу сюжету сінематика покладено драматичну історію двох солдатів, які опинилися по різні сторони барикад. У ролику реалістично передані й зіткнення, що захоплюють подих, і переламні моменти воєнних дій, що розгортаються навколо особистих історій самих героїв та їхніх родин.

Над розробкою концепції та ідеї працювали команди Аршера Жао (Lilith Games) та Єгора Борщевського (Postmodern Digital). Lilith Games звернулася до Postmodern Digital з пропозицією співпраці як до студії, яка вже мала багатий досвід розробки батальних сцен та сильне творче ядро.

Співавторами виступили досвідчені VFX супервайзери Богдан Олійник і Роман Кладко, які допомагали адаптувати ідею для оптимального VFX виробництва. Над реалізацією задуму працювала VFX команда студії під керівництвом VFX продюсера Олени Мась.

"Спільно з Lilith Games команда Postmodern Digital працювала над створенням фільму від розробки концепції сценарію до фінального шоту. Постпродакшн роботи вели наші колеги з Postmodern Postpoduction. Створити атмосферу та динаміку допомогли талановиті  режисери монтажу - Віктор Онсисько та Артем Кобець, і звісно, композитор Євген Філатов", - прокоментувала VFX продюсерка Олена Мась.

Робота над проєктом на кожному з етапів об'єднала велетнів українського кінематографа. Так у ролі режисера виступив Ахтем Сеітаблаєв (“Хайтарма”, “Кіборги”, “Чужа молитва”, “Захар Беркут”), у якості оператора - Юрій Король (“Незламна”, “Кіборги”, “Захар Беркут”, “Пульс”), а приголомшливі декорації створив Влад Одуденко (“Сторожова застава”, “Захар Беркут”, “Додому”) зі своєю командою.

Ахтем Сеітаблаєв на своїй сторінці у Facebook зізнався, що до початку роботи над проєктом про ігри не знав майже нічого.

“Далі була надзвичайно цікава, змістовна та драйвова історія створення короткого фільму, як частини більш об’ємної, комп'ютерної гри <...>. Мені є багато за що сказати спасибі. За запрошення, за те, що знов насолоджувався співпрацею з моїми мега талановитими друзями <...>.Бажаю нашим колегам з Китаю доброго шляху з Warpath: Showdown!” - розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Над проєктом також працювали Андрій Ісаєнко, Макс Сало, Євген Філатов, Єгор Олесов, Серж Круценко, Віталій Телезін, Олена Гресь, Ліліана Хома і багато інших. Неоціненний внесок також здійснили консультант Андрій Швачко, Військово-історичний клуб 172-ий піхотний полк і команда каскадерів Stuntalot під керівництвом Павла Авілова.

Незабаром запланований реліз фільму про створення Warpath: Showdown, де кожен учасник процесу розповість про свій унікальний досвід, специфіку роботи над проєктом, а також виклики, з якими довелося зіткнутися.