Новини

Контент FILM.UA Group відтепер на платформі Gett TV

• 15.02.2021

Найпопулярніший різножанровий контент FILM.UA Group побачать глядачі у країнах Східної та Південно-Східної Азії, а також Австралії та Нової Зеландії

У FILM.UA Group є новий партнера в країнах Азії. Тепер контент Групи стане більш доступним для глядачів з Австралії, Китаю, Індії, Індонезії, Японії, Малайзії, Нової Зеландії, Філіппін, Сінгапуру, Південної Кореї, Тайваню, Таїланду та В’єтнаму завдяки стримінговій платформі GETT TV.

Детективний серіал «Нюхач», міжнародний хіт із блискучими рейтингами в Україні та СНД, медична драма про будні лікарів «Черговий лікар», найдовший україномовний проєктом (7 сезонів та 265 серій), кінороман «Ніщо не трапляється двічі», що став бестселером і також опинився у топі переглядів – ці та багато інших телепродуктів загальною тривалістю у понад 1200 годин у форматі Full HD тепер будуть доступні глядачам азіатського регіону у рамках базової підписки на будь-яких пристроях (Apple, Android, Smart TVs).

«Ми раді представити Gett TV мільйонам експатів, для яких каїни Азії вже стали домівкою, а також людям, які відвідують цей барвистий та захопливий регіон як туристи. Наша місія у тому, щоб підписники Gett TV не втрачали зв’язок зі своїми звичними культурними смаками та могли насолоджуватися актуальним, якісним та легальним контентом рідною мовою», – сказав Том Байріт, генеральний директор GETT TV.

«Збільшення аудиторії – це завжди чудово, і вдвічі приємно, що завдяки Gett TV ми можемо познайомити з нашими проєктами глядачів нових цікавих для нас територій. Крім того, серіали FILM.UA Group добре відомі у світі – наприклад, «Нюхач» свого часу став хітом на японському телебаченні, а просто зараз до прем’єри в Південній Кореї готуються кілька важливих серіалів. Сподіваємося, що всі наші проєкти зацікавлять користувачів сервісу», – прокоментувала Тетяна Шершньова, менеджер з продажу TV і Digital прав FILM.UA Distribution.

Сервіс стартував у грудні 2020 року, підключитися до нього можуть тільки користувачі з зазначених країн. Проте згодом засновники платформи обіцяють розширення на нові території.