Новини

«Кріпосна» на іспанському телебаченні!

Новини
• 14.01.2021

На каналі Divinity – прем’єрний показ обох сезонів проєкту. Це перша українська багатосерійна драма, яку придбав іспанський телеканал.

14 грудня на телеканалі Divinity (що належить до компанії Mediaset España, дочірньої компанії найбільшого італійського бродкастера Mediaset) стартував показ костюмованої драми «Кріпосна». В іспанському прокаті вийшла йде під назвою Encadenada.

В анонсах телекомпанії зазначається, що обидва сезони «українського серіалу, що на батьківщині став великим хітом» транслюються спеціально під час різдвяних та новорічних свят. Крім телебачення, його також можна переглянути на онлайн-сервісі Mitele PLUS.

«Нам дуже приємно, що в Іспанії прем’єра «Кріпосної» відбулася на різдвяні свята, адже це означає визнання високої якості та популярності проєкту. Серіал завоював тисячі прихильників в Україні, Польщі та інших країнах, і сподіваємось, що невдовзі іспанські фанати також питатимуть нас про вихід наступного сезону», - коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UADistribution.

Нагадаємо, що прем’єри «Кріпосної» вже відбулися в Польщі, Чехії, Литві, Казахстані, Росії та Білорусі, а права на показ проєкту продані до Японії, Південної Кореї, Словаччини, Угорщини, Болгарії, Латвії, Естонії, Грузії, території Латинської Америки та Балканських країн. Також «Кріпосну» розміщено на найпопулярнішому VOD-сервісі Amazon Prime для глядачів із території Північної Америки.

Невдовзі «Кріпосна» виходить в ефір на новій території, але про це розповімо згодом.

 

Довідка

Синопсис: Катерина красива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як справжня панянка. Але для всього світу вона — лише чужа власність, кріпачка найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського. У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватися від переслідувань маніяка і знову тікати від того, хто хоче отримати її більше всього на світі. Що чекає Катерину в кінці такого страшного і виснажливого шляху до свободи?

У головних ролях: Катерина Ковальчук, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олеся Жураковська, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Михайло Гаврилов, Юлія Ауг, Марк Дробот, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Інна Рощина та інші.

Режисери: Максим Литвинов, Фелікс Герчиков.

Оператори: Олексій Ламах, Сергій Ревуцький.

Продюсери: Наталія Нікіфорова, Андрій Ризванюк

Креативний продюсер: Тала Прістаєцька

Автори сценарію: Ольга Кржечевська, Тала Прістаєцька, Вікторія Аджаві, Валентина Шевяхова, Світлана Цивінська, Анатолій Руденко, Емін Бекір-Заде, Альбіна Ільченко, Ірина Піменова

Художники-постановники: Олександр Батенєв, Олеся Трофименко

Художники по костюмах: Дмитро Курята, Антоніна Белінська, Дар'я Поштенко.

Художник по гриму: Ліліана Хома.