Новини

Ратифіковано угоду про спільне кіновиробництво між Україною та Канадою

• 06.01.2021

Відтепер ко-продукційні проєкти зможуть використовувати можливості підтримки обох країн одночасно.

Творити кіно разом українським та канадським виробникам стане зручніше та перспективніше. З 1 січня, завдяки ратифікації угоди про спільне кіновиробництво, кіностудії можуть залучати комплексну підтримку обох країн для створення ко-продукційних проєктів.

В Україні останніми роками було створено понад 50 кінострічок у спільному виробництві з іншими країнами. FILM.UA Group не стала виключенням. Зокрема, студія створила історичний екшен «Захар Беркут» разом із американською компанією Cinema Day, історичний трилер «Ціна правди» у ко-продукції з Польшею (Film Produkcja) та Великою Британією (Jones Boy Film), а також фільм «Коза Ностра», робота над яким триває просто зараз спільно з італійською компаніє Pepito Produzioni.

Канада щороку реалізує близько 60 міжнародних проектів, отже, партнерство між країнами має бути надзвичайно цікавим. Перспективи кіноіндустрії обох країн прокоментували міністр культури України Олександр Ткаченко, Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, виконавчий директор Української Кіноасоціації і СEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук, а також Рейнольдс Мастін, президент і генеральний директор Канадської Асоціації Медіапродюсерів (CMPA).

Детальніше про це дізнавайтеся в відеоролику: