Новини

«Захар Беркут» вийшов на екрани у Великій Британії та Ірландії!

Новини
• 04.12.2020

Реліз фільму відбувся на діджитал-платформах 30 листопада.

Великобританська та ірландська прем’єра історичного екшену «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном відбулася у понеділок, 30 листопада. Дистрибутором фільму стала британська компанія Signature. Стрічка отримала назву Fall of a Kingdom.

Історичний екшен можна переглянути на діджитал-платформах, VOD-сервісах та в онлайн-кінотеатрах (зокрема, iTunes, Sky, Amazon, Google, Xbox, TalkTalk, Rakuten та Virgin Media), а також придбати на DVD в онлайн-магазинах Morrison’s, Sainsbury’s, Asda, HMV та Amazon.

Нагадаємо, що цієї осені прем’єри «Захара Беркута» пройшли онлайн у Сполучених Штатах і Канаді, зокрема, на iTunes, GooglePlay, Vudu, Amazon та інших ресурсах (дистрибутор – Shout Factory). Крім того, права на фільм було продано на територію країн Бенілюксу, де дистрибутором стала компанія PREMIERE TV DISTRIBUTION.

Український реліз історичного екшена відбувся у жовтні 2019 року та зібрав 1 438 878,39 доларів. Прем’єри пройшли і в країнах Балтії (Литва, Латвія та Естонія), де дистрибутором стала Volga.

Права на показ «Захара Беркута» також було продано на території Австралії та Нової Зеландії (Eagle), Іспанії (Flins & Piniculas), Німеччини та німецькомовної Європи (Capelight Pictures).