Новини

Українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації на міжнародному кінофестивалі в Полсоні (Монтана, США)

• 01.12.2020

Фільм номінували одразу у чотирьох головних категоріях:

  • найкращий фільм – «Пульс»;
  • найкращий режисер – Сергій Чеботаренко;
  • найкраща акторка – Наталія Бабенко;
  • найкращий актор – Станіслав Боклан.

Журі високо оцінили українську картину: «Це історія особистого тріумфу, розказана з великою тонкістю. Майстерність фільму можна побачити всюди – гарні візуальні ефекти, музика, якісний продакшн і майже бездоганна гра всього акторського складу. Приємно зустріти такі перлини, як «Пульс», при перегляді десятків фільмів на місяць. Фільм – претендент на головний приз».

 «Номінації в чотирьох категоріях це неймовірно, тим паче на американському фестивалі, – для мене це велика честь. Я дуже радий, що «Пульс» справив на журі сильне враження і номінований, як найкращий фільм», – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

«Це дійсно чудово, що журі американського кінофестивалю так високо оцінило наш фільм, режисерську роботу, та емоційну гру українських акторів. Сподіваємось на нагороди та дуже чекаємо на прем’єру фільму в Україні наступного року!», – коментує продюсер Єгор Олесов.

Кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST) відбудеться 29-31 січня 2021 року і пройде вдев’яте. Визначатиме переможців висококваліфіковане журі до складу якого входять великі гравці та професіонали американського кіноринку. Очолює журі Девід В. Кінг – продюсер та сценарист з понад 40 річним досвідом у кіно та на телебаченні, який працював на таких великих студіях, як Universal, Disney і 20th Century Fox.

«Пульс» – біографічна спортивна драма, яка заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Прем'єра фільму в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її було перенесено на 2021 рік.

Виробником повнометражного фільму «ПУЛЬС» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України. Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар»*.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

#Пульс #Pulse #ЖивиМрійДолай #LiveDreamOvercome #запідтримкиурядуукраїни

 

ПУЛЬС (PULSE)

Прем’єра в Україні: TBA

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

Дистрибутор: Kinomania і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Композитор: Євген Філатов

Художник з костюмів: Руслан Хвастов

Художник із гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

 

*Довідка про компанію:

Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G і 4G. Послугами оператора користуються 26,2 млн абонентів. За дослідженням міжнародної компанії Ookla за другий і третій квартали 2019 року, середня швидкість мобільної передачі даних на девайсах із підтримкою 4G у мережі Київстар є найвищою в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.