Новини

«Будуємо Україну Разом»! Благородна прем’єра від Play Production та USAID

Новини
• 01.12.2020

5 грудня, урочисто до Міжнародного дня волонтерів, на телеканалах Дача, Епоха та YouTube-каналі FILM.UA Group презентують пілотний випуск соціального реаліті-шоу «Будуємо Україну Разом».

Показ відбудеться о 18:00, синхронно на всіх майданчиках. 

«БУР» – це реаліті про діяльність однойменного волонтерського руху. Учасники з різних куточків країни збираються, аби власноруч відремонтувати оселі українців, які того потребують. 

БУР виник у 2014 році як волонтерська акція, що мала на меті відновити будинки, знищені війною на сході України. З часом БУР перетворився на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни. Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а й мостів комунікації між українцями.

Знімальна група Play Production приєдналася до волонтерів, підсилила їх досвідченим виконробом та дизайнером і створила це відео для того, щоб країна змогла побачити своїх героїв. Проєкт реалізовано за підтримки USAID.

“Ми дуже хотіли допомогти саме тим людям, які дійсно цього потребують. Учасниками стартового епізоду стала родина з Черкаської області. Головний герой Олександр залишився сам із чотирма дітьми, коли тяжка хвороба забрала життя його дружини. Молодшій дочці тоді виповнився лише рік. Сім’я мешкала в маленькому однокімнатному флігелі, де і спали, і готували, і зберігали речі. Дівчатка завжди мріяли про власну кімнату, а батько - про окрему кухню.Тож ми дуже раді, що нам вдалося здійснити мрії цієї родини. Творити добро, навіть у ті часи, коли немає сил, обмаль часу та можливостей, дуже приємно. Ми переконались, що в Україні безліч добрих людей. Адже, почувши історію родини, партнери надали безкоштовно частину будівельних матеріалів. Нам допомагали місцеві жителі, колеги, родичі, а знімальна група працювала в нічну зміну, аби у родини, нарешті, з'явився свій дім”, - прокоментувала керівниця проєкту і генеральна директорка Play Production  Зоя Сошенко.

 "Шалений досвід поєднання двох команд: волонтерів і творців кіно. Шалений досвід величезних обсягів будівельних робіт у дуже стислі терміни. Шалений досвід комунікації, суперечок, симпатій, нових навичок, псування будівельних матеріалів і кадрів. Табір у Шполі став авангардом у співпраці з будівельним шоу. На табір приїхала молодь з усіх куточків України. Були й студенти, і люди, які взяли відпустку, щоб поволонтерити, були радіотехніки та орнітологи. Хтось добре фотографує, інший - пише вірші, а дехто з 12 років вміє класти цеглу та шпаклювати. Вони різні, але об’єднує їх одне - бажання допомогти іншим", - зазначила керівниця волонтерських проєктів Віра Піонерська.

За 10 днів кропіткої праці командою небайдужих було втілено мрію родини. Як саме – дивіться у першому випуску “БУР” вже цієї суботи – 5 грудня о 18:00 на телеканалах Дача, Епоха та YouTube FILM.UA Group.