Новини

Напередодні American Film Market: нові угоди FILM.UA Distribution

• 09.11.2020

«Захар Беркут» у Нідерландах та «Пульс» у Франції: дистрибуція FILM.UA ділиться найцікавішими досягненнями за останні місяці.

Напередодні одного з найбільших світових кіноринків, American Film Market, який цього року проходитиме онлайн 9-13 листопада, FILM.UA Distribution підбиває підсумки останніх місяців та розповідає про найважливіші угоди.

Права на історичний екшен «Захар Беркут» продано на територію країн Бенілюксу, де дистрибутором стала компанія PREMIERE TV DISTRIBUTION. Нагадаємо, що на початку жовтня відбулася прем’єра фільму на території США та Канади (дистрибутор – Shout Factory), де він отримав назву The Rising Hawk: Battle For The Carpathians («Беркут, що злітає: Битва за Карпати»). Через карантин реліз відбувся онлайн на найпопулярніших VOD-сервісах та в онлайн-кінотеатрах, зокрема iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon.

Український реліз відбувся у жовтні 2019 року, у багатьох країнах прем’єри ще попереду, і активний продаж прав на фільм триває. Зокрема, раніше права на показ «Захара Беркута» уже було продано на наступні території: Велика Британія та Ірландія (Signature), Австралія та Нова Зеландія (Eagle), Іспанія (Flins & Piniculas), Німеччина та німецькомовна Європа (Capelight Pictures), Литва, Латвія та Естонія (Volga).

Військову екшн-драму «Черкаси» побачать у Німеччині, де дистрибутором стала More Films. 

Права на показ сімейного пригодницького фентезі «Фокстер і Макс» на території Японії придбала AK Company. А спортивну драму «Пульс», засновану на реальних подіях, побачать у Франції завдяки дистрибутору Trade Media.

«Осінь завжди є надзвичайно активним сезоном для кіносфери, і навіть ця осінь не є винятком, – зазначає Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution. – Ми уклали кілька угод, якими можемо похвалитися. Зокрема, продовжується світовий прокат історичного екшену «Захар Беркут». Ми отримали багато захоплених відгуків від глядачів із США, і тепер чекаємо на нові аудиторії. Стрічка «Черкаси», що відверто розповідає про складні події, які відбувалися в Україні зовсім нещодавно, вирушає до Німеччини. І дуже важливо, що ми можемо нагадати про ці події світу. Тепер ми готуємося до віртуального кіноринку AFM та сподіваємося, що географія наших фільмів ще більш розшириться». 

Директор FILM.UA Distribution Ігор Сторчак додає: «Навесні цього року ми побоювалися, що перехід в онлайн усіх індустріальних подій помітно змінить та негативно вплине на всю роботу світової кіносфери. Проте ми бачимо, що насправді попит на нові цікаві історії та проєкти тільки зростає, і це дуже тішить».