Новини

Про вибір, обмани і справжню любов: Стартували зйомки серіалу «Скажи мені правду»

• 29.10.2020

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку - розпочали зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Скажи мені правду»

У центрі сюжету - історія звичайної домогосподарки Анастасії. Її успішний світ, який вона з такою любов'ю облаштовувала, під загрозою: чоловіка Ігоря заарештовують, а у маленької доньки виявляють важку хворобу. Настя не здається і робить все, щоб допомогти близьким. Але раптово вона дізнається про зради Ігоря - і це стає для неї жорстоким ударом. Що наша героїня вчинить: пробачить чоловіку або почне життя з чистого аркуша?

У перший знімальний день група розташувалася в столичній Пущі Водиці - біля мальовничого осіннього ставка були відзняті початкові кадри фільму. Режисер Роман Ткаченко привітав команду зі стартом зйомок, побажав удачі і урочисто розбив тарілку.

Ось що Роман розповів про нову мелодраму:

«Наш фільм про кохання і його наслідки. Це почуття може приносити добро, робити людей кращими і сильнішим. Але також любов буває деструктивною і руйнівною. Головна героїня спочатку сприймається як звичайна домогосподарка. Але коли вона потрапляє в складну ситуацію, в ній проявляється стрижень. Їй буде дуже непросто, на неї чекають обмани, розчарування і неприємні сюрпризи. Найцікавіше - як саме вчинить Настя...».

Головну героїню грає відома акторка Анастасія Цимбалару. Вона зізналася, що їй дуже подобається персонаж - глибока й сильна жінка, яка починає боротьбу за свої цінності і навіть життя. І чи впорається з бідами ніжна прекрасна героїня - велике питання…

«Моя Настя розчинилася в сім'ї, забезпечує комфорт близьким, і зовсім забуває про себе. Коли її життя раптом розсипається, вона опиняється перед вибором: жити як і раніше, грати в уявне щастя або все змінити. Але де знайти роботу, якщо вона була домогосподаркою? Як взяти на себе відповідальність, якщо вона не знає, як це? Дочка Ніка стає для неї дуже потужним стимулом для рішучих дій», - вважає акторка.

У проєкті «Скажи мені правду» - сильний акторський склад: знімаються Артем Позняк, Дмитро Сарансков, Кирило Кузнєцов і ін.

Зйомки будуть проходити в цікавих локаціях Києва та області, а прем'єра чотирисерійної мелодрами відбудеться на каналі «Україна».

Вітаємо команду з початком зйомок і бажаємо вдалих змін!

Про проєкт

Нещастя навалюються на домогосподарку Настю Валевську раптово. Її чоловіка, бізнесмена Ігоря, заарештовують. У дочки Ніки - важкий напад астми. Настя розривається між лікарнею і СІЗО. Ціною неймовірних зусиль їй вдається врятувати Ігоря від в'язниці. Але радість виявляється недовгою - Настя дізнається, що чоловік давно їй зраджує. Забравши дочку, вона йде від Ігоря і намагається почати все з нуля. У житті Насті з'являється чоловік, з яким у неї в юності був недовгий роман. Олександр гарний, багатий і як і раніше закоханий у Настю...

Режисер-постановник: Роман Ткаченко

Оператор- постановник: Дмитро Юріков

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Віктор Мірський, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Тетяна Носенко.

В ролях: Анастасія Цимбалару, Кирило Кузнєцов, Артем Позняк, Дмитро Сарансков, Вікторія Карпінська, Карина Мушта, Єлізар Назаренко та ін.