Новини

Новий сезон документальних програм на телеканалі EPOQUE

Новини
• 19.10.2020

Пізнавальний канал EPOQUE, який входить до складу групи розважальних телеканалів FILM.UA Group, оновлює лінію проєктів у новому сезоні. В ефірі до кінця року планується показ понад 150 годин нових програм та документальних фільмів виробництва міжнародних студій із Великої Британії, США, Австралії, Франції, Італії, Південної Кореї та інших країн.

Серед прем’єр — програми про історичні події, визначні відкриття, розслідування минулого та біографії видатних діячів. Усі вони вписуються у концепцію каналу зі слоганом «Дивимось в минуле заради майбутнього».

Прем'єри каналу досить різножанрові. Велику увагу приділено документальним фільмам і серіалам про дослідження Тихого океану, космосу, історії цивілізацій, правителів різних епох. Очікуйте на програму «Військова справа: топ-10» – про конфлікти XX–XXI століть та еволюцію озброєння, яка доповнюється документальним проєктом «Wargaming: танки, які змінили світ».

Вражатимуть і проєкти зі світу мистецтва. «Загадки Мони Лізи», біографічний фільм про Ґабрієля Ґарсіа Маркеса, документальний серіал про величні архітектурні шедеври Європи – усе це та багато іншого вже скоро на телеканалі EPOQUE.

EPOQUE — телеканал виробництва FILM.UA Group, який транслює власні документальні проєкти, а також закупний контент українських та іноземних продакшенів. Телеканал транслює контент з українською та російською аудіодоріжками в Україні, Молдові та Білорусі. Супутниковий сигнал закодовано системою Verimatrix з березня 2020 року.