Новини

«Кріпосна» в Іспанії, адаптація «Нюхача» в Індії та багато іншого: пів року успіхів під час карантину від FILM.UA Distribution

• 12.10.2020

Розповідаємо про найважливіші угоди та досягнення FILM.UA Distribution за березень-жовтень 2020.

Під час карантину кіносфера продовжувала свою роботу у форматах, пристосованих до нових умов. Фестивалі, маркети контенту та скринінги перейшли в онлайн, а продажі фільмів на телебачення та VOD-сервіси помітно зросли. FILM.UA Distribution змогла ефективно та продуктивно провести цей період.

У квітні компанія уклала угоди щодо продажу популярної костюмованої драми «Кріпосна» на кілька територій: до Японії (дистрибутор – A.K.Company), Чехії (телеканал Prima) та Іспанії (телеканал Divinity, частина Mediaset España).

У травні один з провідних інтегрованих кінопродакшенів Індії AK Entertainments придбав опціон на адаптацію формату детективного серіалу «Нюхач» для однієї із локальних відеоплатформ. Водночас на одному з найпопулярніших світових VOD-сервісів Amazon Prime відбулася прем’єра 4-го сезону проєкту на території Північної Америки.

Перший український нуарний детектив «Схованки» також розширив свою географію. Серіал придбали телеканали Rai (Італія), Canal+ (Польща), FTV Prima (Чехія), ETV (Естонія), LRT (Литва) та Lumière (країни Бенілюксу). Крім того, проєкт було продано на стрімінговий сервіс Walter Presents для територій США та англомовної Канади. Також "Схованки" побачать у Німеччині. Міжнародним дистрибутором проєкту виступає ZDF Enterprises.У червні наонлайн-кіноринку Marché du Film FILM.UA Distribution уклала кілька угод щодо продажу прав на повнометражні фільми з каталогу FILM.UA Group. А наприкінці липня компанія взяла участь у Шанхайському кіноринку, що пройшов онлайн під час 23-го Шанхайського міжнародного кінофестивалю (Shanghai International Film Festival).

На початку серпня компанія KARTINA.TV створила окрему відеотеку FILM.UA з повнометражними фільмами, серіалами, а також телепроєктами. Одним з топ-проєктів каталогу став детектив «Нюхач».

На Пекінському кіноринку (Beijing Film Market) FILM.UA Distribution також представляла проєкти Групи.

У вересні компанія представила костюмовану драму «Кріпосна» та історичний екшен «Захар Беркут» на онлайн-скринінгу Virtual Screenings Autumn 2020, організованому за підтримки Prensario International.

Далі Дистрибуція FILM.UA вирушає на MIPCOM Online+ 2020 – найбільший світовий ринок контенту, що цього року також відбувається в онлайн-форматі з 12 по 16 жовтня. Бажаємо успіхів та чекаємо новин!