Новини

Стоп, знято! Завершилися зйомки серіалу «Не хочу тебе втрачати»

• 09.10.2020

Закінчився знімальний період 4-серійного фільму виробництва компанії FILM.UA Group і каналу «Україна».

Мелодрама «Не хочу тебе втрачати» розповідає про втрачену та знов віднайдену любов, колишні помилки та нові надії. Головним героям доведеться відстоювати себе і захищати своє щастя.

Головна героїня фільму Соня з дитинства закохана в однокласника Андрія. Але йому сподобалася інша – красуня Таня. Через сім років Соня і Андрій знову зустрічаються: ні він, ні вона так і не знайшли свою справжню любов. Здається, треба зробити лише крок назустріч одне одному – і почуття спалахнуть з новою силою... Але на їхньому шляху знову постає Таня, нині дружина багатого бізнесмена: вона задумала витягнути Андрія в жорстоку і небезпечну гру...

Режисерка фільму Оксана Тараненко поділилася своїм баченням цієї історії:

«Справжня любов не іржавіє – і це головний меседж нашого фільму. Життя покаже, що потрібно людині та хто її справжня любов, навіть якщо людина вчасно не побачила це або сприйняла за справжні почуття щось інше. У нашому фільмі глядачі побачать всі відтінки любові: як дружба переростає в любов, як люди обманюються і за справжні почуття приймають деструктивні пристрасті».

У серіалі знялися добре знайомі глядачам актори: Єлизавета Майська, Дмитро Белякін, Ірина Ткаченко, Олександр Форманчук, Олексій Яровенко та інші.

«У нашому фільмі – фантастичний акторський ансамбль, це було одне з найбільших задоволень від роботи. Вийшла надзвичайно красива картинка, гарні обличчя. Ми в повному захваті», зізнається Оксана.

На глядачів чекають цікаві сюжетні повороти, захопливі драми та... красиві еротичні сцени.

«Зйомки еротичних сцен принесли величезне задоволення. У них – витончена хореографія і дотики, елегантні інтер'єри, і при цьому все дуже пристойно і делікатно. Також у фільмі будуть трюки, в яких наші герої-чоловіки захищають свою любов – буквально б'ються за свої почуття. А героїні пізнають повну гаму почуттів і емоцій – від розчарувань до екстазу», – розповіла режисерка.

Вітаємо команду з успішним закінченням зйомок і з нетерпінням чекаємо на прем'єру!

Режисер-постановник: Оксана Тараненко

Оператор-постановник: Сергій Соколовський

Автор сценарію: Ольга Брильова, Олена Зуєва, Ольга Соловйова

В ролях: Єлизавета Майська, Дмитро Белякін, Ірина Ткаченко, Олександр Форманчук, Олексій Яровенко, Аліса Гур'єва, Олексій Нагрудний, Сергій Коршиков, Павло Текучев та ін.

Продюсер: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Віктор Мірський, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Тетяна Носенко.