Новини

Стартували зйомки фільму «Любов матері»

• 10.09.2020

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку нового проекту - розпочали зйомки чотирисерійної мелодрами «Любов матері».

У центрі сюжету - вічний конфлікт між свекрухою та невісткою. Владна і впливова дама Маргарита робить все можливе, щоб зірвати весілля єдиного сина. Вона впевнена: простачка Маша, дівчинка з сиротинця, зовсім не пара її Сергію. З цього починається ворожнеча між двома жінками… Чим завершиться війна? Чи мають героїні шанс примиритися?

Про новий проект розповідає режисерка Ірина Громозда:

«У нас - дуже пристрасна, емоційно напружена історія. Будуть і яскраві почуття, і сильні страждання, і сльози. Ніяких напівтонів, фарби цього фільму - соковиті, контрастні. Адже й сама історія нікого не залишить байдужим: в центрі стосунки двох жінок, свекрухи і невістки. Обидві люблять Сергія, обидві хочуть про нього піклуватися, і кожна бачить свою участь в його житті по-своєму. Вони воюють до тих пір, поки не трапиться драма...»

У фільмі - дуже красивий каст: головні ролі виконують відомі актори - Дар'я Плахтій, Тарас Цимбалюк, Петро Риков, Анастасія Буніна, Дар'я Єгоркіна, Єлизавета Зайцева і ін.

Перші кадри картини були зняті в стильному і красивому місці - приватному будинку на краю Києва. За сюжетом, саме тут закохані Сергій і Маша насолоджуються своїми першими щасливими днями. Затишний будинок з фонтаном і садом, крісло-качалка на терасі, картини і красиві речі - все це додало фарб естетиці фільму.

Побажаємо команді успішних знімальних днів. Прем'єра стрічки відбудеться на каналі «Україна», про що ми повідомимо додатково.

Про фільм

Маша Сорокіна щаслива - її коханий Сергій робить їй пропозицію вийти за нього заміж. Але мати Сергія, багата і впливова дама Маргарита, вважає, що проста дівчина з сиротинця не варта її єдиного обожнюваного сина! Вона дізнається про таємницю, яку багато років приховує Маша, і оголошує їй нещадну війну!

Режисер-постановник: Ірина Громозда

Оператор-постановник: Сергій Граблєв

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

У ролях: Дар'я Плахтій, Тарас Цимбалюк, Петро Риков, Анастасія Буніна, Гордій Дзюбинський, Сергій Дзялік, Дар'я Єгоркіна, Єлизавета Зайцева, Олексій Нагрудний, Світлана Зельбет, Інна Мірошниченко та ін.