Новини

Про любов, зраду і пробачення: Стартували зйомки чотирисерійного фільму «Вірна подруга»

• 17.07.2020

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку - приступили до зйомок чотирисерійної мелодрами під робочою назвою «Вірна подруга»

Перші сцени були зняті в красивому куточку столиці - Національному еколого-натуралістичному центрі, що потопає в зелені і дивних рослинах. Тут знімали кадри з головною героїнею - вчителькою музики Катериною Смоліною. Їй доведеться пройти непростий шлях розчарувань: втратити коханих, дізнатися про зраду близьких. Чи впорається вона? І що допоможе нашій героїні пережити цю смугу негожих днів?

Режисер Ірина Громозда, відома глядачам за проєктами «Вір мені», «Папа Ден», «Схованки» і ін., розповідає про нову стрічку:

«Наш фільм - про подруг, одна з яких зраджує. У такій ситуації люди ображаються, проклинають зрадників - та все, що завгодно! Але наша героїня знаходить своє рішення: вона допомагає невірній подрузі, і цим вчинком рятує і її, і себе. У фільмі є ще одна дуже важлива лінія, яка також розкриває стосунки двох жінок: семирічної дівчинки Марійки і дорослої самотньої жінки, свекрухи Тамари Михайлівни. Ця зворушлива лінія - як душа нашого фільму. І якщо додати до цього прекрасного скрипаля, роль якого виконує Петро Риков, - то в результаті вийде красива і сильна історія про подруг, зраду, щирість і любов...»

Мелодрама вражає також і чудовим акторським складом. У незвичних амплуа з'являться Петро Риков (відомий за головними ролями в проєктах «Схованки», «Жіночий лікар 4» і ін.), а також Катерина Тишкевич (центральна роль в кіноромані «Ніщо не трапляється двічі»). Роль головної героїні Каті Смоліної зіграє акторка Олена Борозенець ( «Жіночий лікар 2», «Папа Ден», «І будуть люди» та ін.).

 
Побажаємо нашій знімальній групі вдалих змін!

Про фільм:

У житті вчительки музичної школи Каті Смоліної трапляється біда - в автомобільній аварії гине її чоловік, Андрій. Краща подруга, яка знаходилась з ним в одній автівці, в тяжкому стані потрапляє в реанімацію. Катя забирає доньку Інни, семирічну Машу, в свій будинок. Сама Катя не може мати дітей і тим важче вона зносить загибель чоловіка - у неї нічого не залишилося від їхнього кохання. Крім того, свекруха постійно докоряє їй і звинувачує в смерті Андрія - адже саме Катя вмовила чоловіка одвезти подругу в оздоровчий табір до хворої Маші.

А незабаром Катя дізнається, що її чоловік і найкраща подруга були коханцями...

Режисер-постановник: Ірина Громозда

Оператор-постановник: Дмитро Кіптилий

Автор сценарію: Мар'яна Бек

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

У ролях: Олена Борозенець, Катерина Тишкевич, Петро Риков, Григорій Бакланов, Віталій Кудрявцев, Галина Кобзар-Слободюк і ін.