Новини

Почалися зйомки фільму «Хіба можна мріяти про більше»

Новини
• 16.07.2020

Днями стартували зйомки чотирисерійної мелодрами під робочою назвою «Хіба можна мріяти про більше», спільного проєкту FILM.UA Group і каналу «Україна»

Перший знімальний день пройшов в одному зі сучасних медичних центрів. За сюжетом, мама головної героїні Ксенії потрапляє в лікарню. І дівчина дізнається, що її матусі потрібна складна коштовна операція. Щоб заробити гроші на лікування, Ксенія наймається доглядальницею в будинок багатої удови Ольги. І несподівано опиняється в центрі заплутаної історії...

Про новий фільм розповів режисер Олексій Єсаков:

«У житті кожного героя відбулися події, які кардинально вплинули на них. І фільм не просто про хороших або поганих людей, а про те, як обставини і труднощі змінюють людей. Одні стають краще і сильніше, а інші ламаються. Це історія про вибір: кожен персонаж сам вирішує, якою дорогою йому йти... Додам, що працювати над таким складним багатоплановим сюжетом дуже цікаво».

Олексій розбив тарілку і побажав команді успіху.

Значна частина зйомок відбудеться в заміському будинку родини Болгових. Спочатку це місце здається похмурим, повним таємниць і загадок. Але з появою головної героїні Ксенії і сам будинок почне змінюватися - стане більш світлим, гостинним, відкритим.

Продюсер Тетяна Носенко також прокоментувала новий проєкт:

«Ми знімаємо мелодраму. І по суті, наш фільм - про скелети в шафі, про таємниці минулого, які продовжують впливати на життя героїв. Помилки, невирішені проблеми самі по собі не зникають - вони формують сьогодення».

З розвитком сюжету будуть розкриватися і самі персонажі, і їхні вчинки - шляхетні, прагматичні або підступні...

У головних ролях знімаються Олександра Сизоненко, Ірина Веренич-Островська, Сергій Дзялік, Влад Никитюк, Олександр Крючков та ін.

Бажаємо знімальній групі успішних змін. Прем'єра картини відбудеться на каналі «Україна», про що буде повідомлено додатково.

 

Про фільм

Мрію скромною медсестри Ксенії про прекрасне життя в новому місці з коханою людиною несподівано розбиває звістка про важку хворобу її матері. Ксенія змушена скасувати свій переїзд за кордон і шукати гроші на коштовну операцію. Залишившись самотньою, без житла і без роботи, вона намагається зробити все, що в її силах.

Несподівано вона отримує пропозицію бути доглядальницею в будинку забезпеченої удови Ольги Болгової. Ксенія з радістю приймає пропозицію. Новий будинок і його мешканці спочатку лякають її, але поступово Ксенія звикає. Вона намагається налагодити життя в будинку і допомогти одужати Ользі. На щастя, в неї все добре виходить. Але насправді Ксенія ще не розуміє, в яку небезпечну гру її втягнули...

 

Режисер-постановник: Олексій Єсаков

Оператор-постановник: Максим Шкрид

Автор ідеї: Максим Бернадський

Сценаристи: Ліка Турлук, Анастасія Лодкіна

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Тетяна Носенко, Кирило Горобець.

У ролях: Олександра Сизоненко, Сергій Дзялік, Ірина Веренич-Островська, Влад Никитюк, Оксана Архангельська, Єва Шевченко-Головко, Олександр Крючков, Кирило Никитенко, Ірина Бібік та ін.