Новини

«Ціна Правди» – у топі прокату Франції!

• 03.07.2020

Історичний трилер виробництва Польщі, України (KINOROB) та Великої Британії на першому вікенді прокату посів 3 місце серед найпопулярніших у кінотеатрах країни.

Фільм режисерки Аґнєшки Голланд, що розповідає історію журналіста Ґарета Джонса, який став свідком Голодомору в Україні, вийшов на екрани кінотеатрів Франції 24 червня. За результатами минулого вікенду він опинився на 3 місці за популярністю серед усіх картин у прокаті, зібравши $525,565. Цікаво, що серед фільмів, прем’єра яких відбулася на тому ж тижні, «Ціна Правди» зайняла перше місце за бокс-офісом.

Картина вийшла у французький прокат під назвою L'Ombre de Staline – «Тінь Сталіна». Прем’єра мала відбутися ще на початку березня, проте карантинні обмеження змусили пересунути прокат на пізнішу дату. Міжнародним дистрибутором проєкту стала компанія Condor Distribution.

Нагадаємо, що в Україні прем’єра фільму пройшла 28 листопада минулого року, дистрибутори – FILM.UA Distribution і MMD UA

Довідка.

Фільм «Ціна правди» спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute), України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно) та Великої Британії (Jones Boy Film). Зйомки фільму проходили в Україні, Польщі та Шотландії.

Синопсис. У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисер: Аґнєшка Голланд

Автор сценарію: Андреа Халупа

Продюсери: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа

У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші

Дистрибутори: MMD UA та FILM.UA Distribution.