Новини

Закінчилися зйомки мелодрами «Після зими»

• 26.06.2020

Режисерка фільму Аліна Бухтіярова розповіла, чому в літню спеку актори знімалися в куртках і пальтах, і як через зливу зйомки опинилися під загрозою...

«Після зими» - добра стрічка про те, що життя ніколи не пізно змінити. Саме так і відбувається з головною героїнею Ольгою Грабіной, на яку практично в один день звалюється ціла купа проблем. Вона втрачає роботу, дізнається про зраду чоловіка... До того ж їй доводиться розбиратися з проблемами двох майже дорослих дочок.

Режисерка проекту Аліна Бухтіярова дуже тепло розповідає про свою нову роботу:

«Назва говорить сама за себе: після зими завжди наступає весна. Тому не варто боятися змін, особливо тих, які неможливо зупинити. Незважаючи на вік і всі життєві обставини, не варто боятися бути собою і розгортати своє життя на 360 градусів. Ну і, звичайно, ніколи не пізно закохатися».

Знімальний майданчик - місце, де трапляється магія і незвичайні моменти. Аліна розповіла, що саме карантин виявився найбільш непередбачуваним явищем, бо через нього довелося призупинити знімальний процес.

«До моменту оголошення карантину ми встигли відзняти рівно половину матеріалу. Ми стартували в березні, коли на вулиці було холодно, а продовжили в літню спеку. І коли знімальна група працювала на майданчику в футболках і шортах, актори знімалися в курточках і пальтах».

Іноді й погодка підкидала сюрпризів. Одну з важливих психологічних сцен знімали в парку: головні герої гуляють, відверто розмовляють, потім зближуються. Але зйомки виявилися під загрозою через зливу! Та сама ситуація, коли потрібно терміново приймати рішення.

«Я обійшла весь майданчик в пошуках навісу або козирку, під яким ми могли б знімати, але нічого відповідного не знайшлося. І мені прийшла ідея, що сцена може відбутися в автівці: адже в житті дощ застає людей в будь-який момент! Таким чином, сцена стала ще кращою: по вікнах ллє дощ, салон авто - і довгоочікуване зізнання героїв», - згадує Аліна.

Додамо, що в головних ролях знялися Даша Волга, Прохор Дубравін, Анна Сердюк, Поліна Носихіна, Сергій Коршиков і ін.

Наостанок режисерка розповіла про те, що на зйомках фільму стало для неї найпрекраснішим:

«Найдорожче для режисера, коли в кадрі чудові актори, а поза нього - чітко організований знімальний процес. Мені пощастило - все було саме так! Актори відчували один одного, і віддавали себе нашій історії повністю, і я дуже вдячна їм за це. А всій групі окреме спасибі за те, що чітко виконували поставлені завдання і підтримували мої ідеї».

Нагадаємо, що прем'єра чотирисерійної мелодрами «Після зими» відбудеться на каналі «Україна»: дату показу ми повідомимо додатково.

Режисер-постановник: Аліна Бухтіярова

Оператор-постановник: Дмитро Юріков

Художник-постановник: Максим Димитренко

Сценарист: Марія Бек

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Ольга Соловйова

У ролях: Даша Волга, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Анна Сердюк, Поліна Носихіна, Олена Світлицька, Максим Девізоров, Наталія Дорошенко, Катерина Артеменко, Тетяна Юрікова, Денис Капустін та ін.