Новини

Новий напрямок діяльності: FILM.UA Group розпочинає роботу над створенням грандіозних live-шоу

Новини
• 12.06.2020

До FILM.UA Group приєдналася компанія Stage Show Company, раніше відома на ринку як StarLight Entertainment. Вона продовжуватиме займатися створенням масштабних мультижанрових сценічних шоу і перформансів, але вже у складі Групи.

Найближчим часом серед проектів FILM.UA Group з'являться технологічні шоу світового рівня. Вони будуть реалізовані командою Stage Show Company, котра зарекомендувала себе на ринку, як виробник сучасних, масштабних, інноваційних проектів, серед яких 3D-шоу «Вартові Мрій», мультижанрове шоу «Дім Таємничих Пригод», 5D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю», а також інтерактивна шоу-казка «Резиденція Діда Мороза» та інноваційний проект «Лапландія 360».

«Наша компанія була заснована у 2015 році та за 5 сезонів роботи ми створили 3 шоу, кожне з яких унікальне по-своєму, показали їх близько 300 000 глядачам зі всієї України та не плануємо на цьому зупинятися», - розповідає Наталія Гончар, генеральний директор Stage Show Company. «Ми створюємо історії, які, як ми віримо, торкають, надихають і змушують замислитися про найважливіше про сім'ю, любов, турботу і відповідальність. У цьому наші погляди збігаються з цінностями FILM.UA Group, в партнерстві з якими ми продовжимо робити якісний український контент і популяризувати його як всередині нашої країни, так і за її межами».

«Серед наших стратегічних завдань лідерство не тільки в сегменті аудіо-візуального контенту, але і в цілому на ринку ентертейнменту України. Динамічний розвиток Live шоу світовий тренд, і ми хочемо дати можливість українській аудиторії стати частиною цього процесу. Впевнені, що об'єднання досвіду наших колег, стратегічний підхід, величезний креативний потенціал і синергія всіх бізнес-напрямків FILM.UA Group дозволить нам створити новий розділ у креативній індустрії України», - коментує приєднання Stage Show Company Вікторія Ярмощук, CEO FILM.UA Group.

Стратегічна співпраця компаній допоможе створити синергію форматів і жанрів, підтримуючи одну з ідей філософії Групи. Stage Show Company у складі FILM.UA Group уже розпочала виробництво нового мегашоу «Мавка. Протистояння», яке стане частиною всесвіту Мавки – унікального кейса для українського і міжнародного ринків.

Крім того, Stage Show Company розпочала підготовку до зимового сезону. Традиційно, буде працювати успішна шоу-казка «Резиденція Діда Мороза», і не тільки на ВДНГ. У період зимових свят компанія презентує абсолютно новий проект, який стане зосередженням сучасних технологічних рішень, нових форматів розваг і незвичайної атмосфери. Назва і тематика проекту поки тримаються у таємниці.

 

А для жителів України Stage Show Company готує новорічний подарунок – тур по країні масштабного зимового шоу з неймовірною історією. Але про це пізніше, а поки стежте за новинами компанії на сайті, а також на офіційних сторінках Stage Show Company і FILM.UA Group в соціальних мережах, щоб не пропустити майбутні анонси!