Новини

Про наш БОРЩ дізнались у всьому світі

• 01.06.2020

Відбулась ТБ і діджитал прем’єра 16-серійного документального циклу «Борщ.Секретний інгредієнт» , присвяченого  культовій українській страві. 

Перший випуск «Гуцульський Борщ» вийшов в ефір 9-го лютого, у ранковому шоу «Сніданок. Вихідний на 1+1». Відтоді протягом 16 тижнів щонеділі презентувалась нова серія про подорож шеф-кухаря та кулінарного експерта Євгена Клопотенка Україною в пошуках найцікавіших рецептів  українського борщу та найнесподіваніших інгредієнтів. Реліз відбувся також і на офіційній YouTube сторінці FILM.UA Group.

«Ми об’їхали майже всю Україну і назбирали унікальних рецептів, та головне, познайомилися з неймовірними людьми. Висновок один – скільки людей, стільки й борщів – і всі прекрасні. Це проєкт неймовірної єдності та синергії. Нам вдалося показати усе багацтво та різномаїття України та її смаків, а головне - неймовірних людей та розказати про їхні цінності. Велика вдячність конкурсу PITCH.UA за підтримку проєкту та каналу 1+1 за партнерство. І хоч серіал завершився, ми продовжуємо працювати – монтуємо документальне кіно з наших мандірів. У фільмі Євген Клопотенко приготує справжній борщ єдності», – коментує Генеральний продюсер Pay TV телеканалів FILM.UA Group, креативний продюсер проєкту Наталка Якимович. 

Загалом  часка перегляду по аудиторії 18-54 (50+) склала 6,8%, а на YouTube каналі його переглянуло більше 150 тисяч глядачів із 30 країн світу, серед яких США, Канада, Тайланд, Пакістан, Індія, Вірменія, Грузія та інші! Проєкт дуже полюбився глядачам.«Неймовірний проект, показує наскільки різна наша країна, скільки фарб і любові в людях»,«Борщ + вино, далі можна не слухати, це найкращий рецепт».  «Дивлюся цей проєкт з самого початку. Вже прокачала свої скіли в приготуванні борщу! І краса, насолода для очей. Особливо ведучий;)», – коментують глядачі. 

Монтаж документального повнометражний фільму «Борщ.Секретний інгредієнт» планують завершити за кілька тижнів.

Проєкт здійснено за підтримкиАгентства США з міжнародного розвитку (USAID) 

Стежити за новинами проєкту можна на його сторінці у мережі Facebook та Youtube

 

Про проєкт:

На м’ясі чи пісний, з квасолею чи без, з картоплею чи без, з томатною пастою чи помідорами, з сушеними грибами чи в’яленими грушками, чи просто – мамин борщ? - який рецепт борщу найправдивіший? - баталії тривають роками. Тож відомий шеф-кухар Євген Клопотенко вирушає у мандри Україною, щоб віднайти найцікавіші рецепти борщу, знайти секретні інгредієнти, які роблять страву неповторною та унікальною! В поїздці Євген приходить до висновку, що головне - не продукти, а люди та їхні цінності! Здивуємо борщем на річковій воді, з рибою, з галушками, з гуски, з ковбасками та навіть з віскі і медом. Пропонуємо скуштувати борщ в їдальні ЧАЕС, чи просто на набережній у центрі Ужгорода, в «Ресторані дуже високої кухні» у Львові, на вершині гори в Закарпатті, у літній резиденції художників, з євреями, угорцями та кримськими татарами… Знайди свій унікальний борщ та секретний інгредієнт!

 

Жанр: документальний, кулінарний тревел  

Рік: 2020 

Виробництво: FILM.UA 

Тривалість: 16 серій по 8 хвилин 

Режисер: Дмитро Кочнев

Креативний продюсер: Наталка Якимович

Оператор-постановник: Євген Сахно

Ведучий: Євген Клопотенко