Новини

На Amazon Prime відбудеться міжнародна діджітал прем’єра четвертого сезону детективного серіалу “Нюхач”

Новини
• 28.05.2020

На одному з найпопулярніших світових VOD-сервісів Amazon Prime відтепер можна буде переглянути всі сезони серіалу!

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону “Нюхача” на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами.

Також, нещодавно були відкриті SVOD права в Amazon Prime на другий і третій сезони детективу. Перший сезон проєкту з'явився на платформі у 2016 році і відразу ж отримав цілу армію шанувальників.

Нагадаємо, що нещодавно опціон на адаптацію формату в Індії був придбаний одним із провідних інтегрованих кінопродакшенів країни – AK Entertainments. Індійська адаптація готується для однієї із локальних відеоплатформ, але подробиці поки не розголошуються.

В Україні прем'єра четвертого сезону культового детектива «Нюхач» відбулась у березні 2020 на каналі ICTV. Показ сезону (як і трьох попередніх) пройшов з високими рейтингами, проєкт отримав велику кількість схвальних відгуків. 

У четвертому сезоні головний герой з'ясовує, за яких обставин отримав свій унікальний дар. Також Нюхачу доведеться зіткнутися з вбивцею, який довгий час стежив за ним.


 

Про серіал: 

Його звуть Нюхач. Він має надчутливий нюх, для нього не існує таємниць і злочинів, які неможливо розкрити. По запаху він може розповісти все і навіть більше про будь-яку людину. Унікальна здатність Нюхача – його дар і прокляття водночас. Адже герой абсолютно беззахисний перед навколишнім світом. Він не вміє будувати стосунки, йому неможливо зробити сюрприз, його не можна обдурити, будь-який сторонній запах відштовхне його від самого романтичного побачення. У нього складне, але цікаве життя…

 

Слоган: Кожен злочин має свій запах...

Жанр: Детектив

Виробництво: FILM.UA

Режисер: Артем Литвиненко 

Продюсер: Віктор Мірський

Виконавчий продюсер: Максим Асадчий

Оператор: Євген Губренко

Автор сценарію: Артем Литвиненко, Андрій Бабик

В ролях: Кирило Кяро, Іван Оганесян, Агне Грудіте, Микола Чіндяйкін, Марія Аніканова, Ніна Гогаева та інші