Новини

FILM.UA ПОВЕРНЕТЬСЯ В КІНОТЕАТРИ З “АНТИКРИЗОВИМ ПАКЕТОМ”

• 18.05.2020

 

Кінотеатри України будуть відновлювати свою діяльність, проте існує суттєва нестача контенту - через пандемію коронавірусу багато релізів перенесено на другу половину 2020-го - 2021 рік. Один з лідерів кіноринку України FILM.UA Group пропонує до повторного кінопрокату пакет своїх найбільш успішних фільмів, а весь прибуток від проданих квитків залишатиметься кінотеатрам. Разом з цим планується відновлення показів воєнної драми “Черкаси”, перерваних карантином.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в кінотеатральні релізи по всьому світу. Основні кіновиробники зупиняють знімальні процеси та переносять виходи вже готових стрічок на більш пізні періоди. За цих причин кінотеатри України не матимуть змоги демонструвати свіжий контент (в необхідній для себе кількості) і вимушені шукати альтернативні шляхи наповнення репертуару. 

Група компаній FILM.UA Group, як багаторічний та невід’ємний гравець національного кіноринку, не може стояти осторонь критичних проблем галузі та пропонує кінотеатрам свій “антикризовий пакет”. До нього входять такі повнометражні картини FILM.UA, як “Сторожова Застава”, “Викрадена Принцеса: Руслан і Людмила”, “Захар Беркут”, “Ціна Правди”, Скажене Весілля” та “Скажене Весілля 2”. Згідно умов цього пакету, кінотеатри на безоплатній основі матимуть змогу демонструвати будь-які стрічки із запропонованого переліку, самостійно визначаючи їх кількість, об’єми та періоди показів. При цьому FILM.UA Distribution, як правовласник та дистрибутор цих фільмів, не претендує на свою частку від реалізованих квитків.

Крім цих фільмів кінотеатрам пропонується продовжити покази воєнної екшн-драми “Черкаси”, прокат якої був перерваний карантином та відповідно закриттям кінотеатрів.  

Антикризовий пакет” та повернення в прокат фільму “Черкас” самостійно реалізовує FILM.UA Disribution - компанія, що займається дистрибуцією контенту виробництва FILM.UA Group та зовнішніх кіновиробників.

«Ми у FILM.UA Group добре розуміємо, в яких умовах опинилася індустрія кіно і зокрема — кінотеатри. Також ми знаємо, що глядачі з нетерпінням чекають на можливість прийти в кіно — багато хто долучився до акцій під час карантину і придбав квитки “на потім” в улюблені кінотеатри. Нашою акцією ми теж підтримуємо роботу кінотеатральних партнерів в усій Україні, а глядачів заохочуємо повертатися в кіно на найкращі українські фільми» - ділиться очікуваннями керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.

Варто зазначити, що починаючи з 2014 року в національний кінотеатральний прокат було випущено 11 фільмів виробництва та співвиробництва FILM.UA Group, а також 2 фільми інших виробників на правах співдистрибутора. Станом на 17 березня 2020 року загальний бокс-офіс цих стрічок склав 234 815 122,18 грн, їх переглянуло  2 993 442 чоловік. 4 стрічки в національному прокаті зібрали понад 1 млн. доларів.

 

Стежте за новинами проєктів FILM.UA Group:

Website

Facebook

Instagram

YouTube